କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେଲା ଖତରନାକ ସାମୁଦ୍ରିକ ସାପ, ପିଛା କରି କରି ବୋଟକୁ ଆସିଗଲା ଏବଂ ତାପରେ …, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗଭୀର ସମୁଦ୍ରରେ ପ୍ୟାଡଲବୋର୍ଡିଙ୍ଗ କରିବାକୁ ଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଗୋଟିଏ ସାପକୁ ଦେଖିଲେ, ତେଣୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ଏହି ସମୟରେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ପାଖକୁ ଆସୁଥିବା ସାମୁଦ୍ରିକ ସାପକୁ ନିଜ କ୍ୟାମେରାରେ ରେକର୍ଡ କରିନେଲେ ଏବଂ ଏହାକୁ ଟିକଟକ ଏବଂ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ସେୟାର କରିଦେଲେ | ବ୍ରୋଡି ମସ ସବୁବେଳେ ଗଭୀର ନୀଳ ସମୁଦ୍ରରେ ବୋଟ କ୍ୟାମ୍ପିଙ୍ଗ, ଫିସିଙ୍ଗ ଏବଂ ପ୍ୟାଡଲବୋର୍ଡିଙ୍ଗରେ ଯାଆନ୍ତି | ସୁଦୂର ସମୁଦ୍ରରେ ନିକଟରେ ନିଜର ପ୍ୟାଡଲବୋର୍ଡିଙ୍ଗ ସେକ୍ସନ ସମୟରେ ତାଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ସାମୁଦ୍ରିକ ସାପ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା, ଯାହା ସମୁଦ୍ରର ଉପର ଭାଗରେ ଦେଖାଗଲା | ଯେତେବେଳେ ସେ ନିଜର ପ୍ୟାଡଲବୋର୍ଡରେ ଥିଲେ, ସେତେବେଳୁ ସେହି ସାପ ବ୍ରୋଡି ମସଙ୍କୁ ପିଛା କରୁଥିଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି |

ସାମୁଦ୍ରିକ ସାପ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ଉଡାଇଲା ହୋସ :-

ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ ସାମୁଦ୍ରିକ ସାପକୁ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ପ୍ୟାଡଲବୋର୍ଡ ପାଖକୁ ଆସୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇପାରେ ଏବଂ ତାପରେ ସେ ବହୁତ ପାଖକୁ ଆସିବାପରେ ପ୍ୟାଡଲବୋର୍ଡରେ ନିଜର ମୁଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ରଖେ | ସମ୍ପୂର୍ଣ ଭିଡିଓକୁ ବ୍ରୋଡି ମସ ଟିକଟକ ଏବଂ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମ ଉଭୟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି |

ବ୍ରୋଡି ସାପ ବିଷୟରେ ଡେଟଲରେ କହିଛନ୍ତି :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by YBS (@brodiemoss)

ବ୍ରୋଡି ମସ ଡିଟେଲରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାମୁଦ୍ରିକ ସାପ ସାଧାରଣତଃ ମଣିଷମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ତେବେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ସେମାନେ ବହୁତ ଆକ୍ଟିଭ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି | ଯୌନ ଭାବରେ ନିରାଶ ଅଟନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଅନେକଥର ସେମାନେ ଆକ୍ରମଣାତ୍ମକ ହୋଇଯାନ୍ତି | ସେମାନେ ସମୁଦ୍ରରେ ନିଜର ଅନେକ ପୁରୁଣା ସାଥୀମାନଙ୍କୁ ହରାଇ ଦେଇଛନ୍ତି ଏବଂ ସବୁବେଳେ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜୁଥାନ୍ତି | ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେମାନେ ଅନେକଥର ସମୁଦ୍ରର ଉପର ଭାଗରେ ଦେଖାଯାନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ସେ ଗାଏବ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମୋ ପ୍ୟାଡଲବୋର୍ଡରେ ମୋ ପିଛା କରୁଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରାୟ ୧୦ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ ମିଳିସାରିଛି |

ଅନେକ ଖତରନାକ ପଶୁମାନଙ୍କର ସାମ୍ନା କରିଛନ୍ତି :-

ବ୍ରୋଡି ସବୁବେଳେ ସମୁଦ୍ରରେ ବୁଲନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ଅନେକ ଖତରନାକ ମାଛକୁ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନା କରିଛନ୍ତି | ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ସେ ହ୍ୱିଲର ସାମ୍ନା କରିଥିଲେ | ବ୍ରୋଡିଙ୍କ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ୭ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଫୋଲର୍ସ ଅଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭିଡିଓରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଭ୍ୟୁ ରହିଥାଏ | ଏହି ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଆପଣ କଣ ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି ? ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଲେଖି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *