ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ : ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ପାଖରେ ଥିଲା ଏତେ ଧନସମ୍ପତ୍ତି, ବାଇକକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ,ଜାଣନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ପାଖରେ କଣ କଣ ଥିଲା

ଟିଭି ଦୁନିଆର ଷ୍ଟାର ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ବହୁତ କମ ସମୟରେ ବହୁତ ଅଧିକ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ | ବିଗ ବସ ସିଜିନ ୧୩ର ବିଜେତା ହୋଇଥିବା ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଏତେ କମ ସମୟରେ ଅନେକ ଫିଲ୍ମ ଏବଂ ଅନେକ ଟିଭି ସୋରେ କାମ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବଢ଼ୁଥିଲା, କିନ୍ତୁ କଣ ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କର ନେଟ ବର୍ଥ କେତେ ଥିଲା ?

ଏତେ ଥିଲା ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି :-

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ୨୦୦୮ ମସିହାରେ ଟିଭି ଶୋ ‘ବାବୁଲ କା ଆଂଗନ ଛୁଟେ ନା’ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜର କ୍ୟାରିୟର ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ଆକ୍ଟରଙ୍କ ଲୁକସ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ଭଲପାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା କୋଟି କୋଟିରେ ଥିଲା | ମାତ୍ର ୪୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଆକ୍ଟରଙ୍କ ପାଖରେ କୋଟି କୋଟି ମୂଲ୍ୟର ସମ୍ପତ୍ତି ଥିଲା | ଜି ନ୍ୟୁଜର ସହଯୋଗୀ ୱେବସାଇଟ ଇଣ୍ଡିଆ ଡଟ କମ caknowledge.com ର ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ୮.୮୦ କୋଟି ଟଙ୍କା ସମ୍ପତ୍ତିରେ ମାଲିକ ଥିଲେ |

ପ୍ରତିମାସରେ ଏତେ ରୋଜଗାର ହେଉଥିଲା :-

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କ ପ୍ରତିମାସର ରୋଜଗାର ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ, ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ପ୍ରତିମାସରେ ପ୍ରାୟ ୧୦ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରୁଥିଲେ | ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ଜଣେ ରୟଲ ଲାଇଫ ମେଣ୍ଟେନ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଟଙ୍କା କ୍ୟାରିୟରର ଗ୍ରାଫ ବହୁତ ଜୋରରେ ଉପରକୁ ଯାଉଥିଲା | ତେବେ ସମୟ ବୋଧହୁଏ ଆଉ କିଛି ଚାହୁଁଥିଲା ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲାଙ୍କଠାରୁ ତାଙ୍କର ଏହି ସବୁ ଯଶକୀର୍ତ୍ତିକୁ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଛଡାଇ ନେଲା |

ଏହିପରି ଥିଲା ସିଦ୍ଧାର୍ଥଙ୍କ ରୟଲ ଲାଇଫ :-

ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ନିକଟରେ ମୁମ୍ବାଇର ପଶ ଅଂଚଳରେ ଗୋଟିଏ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଘର ମଧ୍ୟ କିଣିଥିଲେ | ଆକ୍ଟର ମୋଟର ବାଇକଗୁଡିକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପାଖରେ Harley-Davidson Fat Bob Motorcycle, BMW X5 ଭଳି କାର ଏବଂ ବାଇକ ଥିଲା | ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ଶୁକ୍ଲା ବିଗ ବସ ସିଜିନ 14 ର ଅଂଶ ମଧ୍ୟ ରହିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଶୋ ସମୟରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ସେହି କ୍ରୋଧିତ ଅବତାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *