ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ରାସ୍ତା ମଝିରେ ହେଲା ଦୁଇ ବୁଢ଼ାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଜବରଦସ୍ତ ଲଢେଇ, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଦେଲେ ମଜାଳିଆ ରିଆକ୍ସନ

ଆଜିର ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନର ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ ଅଂଶ ପାଲଟିଯାଇଛି | ଏଠାରେ ଅନେକଥର ଏପରି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରି ଦେଇଥାଏ, ତେବେ ସେହିପରି ଅନେକଥର ଏପରି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମୁହଁରେ ହସ ଖେଳାଇ ଦେଇଥାଏ | ନିକଟରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇଜଣ ବୃଦ୍ଧ ଲୋକ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଲଢେଇ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି |

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଆଜିକାଲି ବଡ଼ ହେଉ କିମ୍ବା ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି, ସମସ୍ତଙ୍କ ରାଗ ନାକ ଅଗରେ ରହିଥାଏ | ବୋଧହୁଏ ଏଥିପାଇଁ କଥା ଛୋଟ ହେଉ କି ବଡ଼, ଲୋକମାନେ ବିନା ଅର୍ଥରେ ପରସ୍ପର ଉପରେ ଚଢିଯାନ୍ତି | ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ଗୋଟିଏ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇଜଣ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତି ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଲଢେଇ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହି ଦୁଇଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଲଢେଇ କରିବାର ଷ୍ଟାଇଲ ଦେଖି ଆପଣ ହସି ହସି ଚାଲିଯିବେ |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 👑comedian👑 (@funny_reel_video_)

ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ପ୍ରଥମେ ତ ସବୁକିଛି ନର୍ମାଲ ଲାଗେ | ଏମାନଙ୍କୁ ଦେଖି ଏପରି ଲାଗୁଛି ଯେପରି ଦୁହେଁ କୌଣସି ବିଷୟରେ କଥା ହେଉଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ହିଁ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅଚାନକ ଝଗଡା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଏ | ଭିଡିଓରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ଉପରେ ହାଭୀ ହେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ଯେପରି ଭାବରେ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି, ତାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖାଲି ହସ ଲାଗୁଛି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ଭିଡିଓରେ ନିଜ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଲେଖୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଏହି ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ତ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଲେ | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ମୋ ହସ ଅଟକୁନାହିଁ | ଏହାବ୍ୟତୀତ ଆହୁରି ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ କରିଛନ୍ତି |

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘funny_reel_video’ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଶହ ଶହ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ଏବଂ ଖୁବ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି | ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.