ମହିଳା ଜଣକ ଗାଈକୁ କାରର ବ୍ୟାକସିଟରେ ବସାଇ ନିଜ ସହିତ ନେଇଗଲେ ମ୍ୟାକଡୋନାଲ୍ଡ, ତାପରେ ହେଲା ଏମିତି କିଛି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

କାରର ଝରକାରୁ ବାହାରକୁ ବେକ ବାହାରକରି ବସିଥିବା କୁକୁରକୁ ତ ଆପଣ ବହୁତ ଥର ଦେଖିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ଯଦି କୁକୁର ଜାଗାରେ ଆପଣଙ୍କୁ କାରରେ ବସିଥିବା ଗାଈ ଦେଖାଯାଏ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ କିପରି ଲାଗିବ ? ଏହି କଥା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଜବ ଲାଗୁଥିବ, କିନ୍ତୁ ଏପରି ହିଁ ଅଜବ ଘଟଣା ହୋଇଛି ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ | ଆମେରିକାର ୱିସ୍କନ୍ସିନ୍‌ର ଜଣେ ମହିଳା ଦେଖିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଜଣେ ଫାଷ୍ଟଫୁଡ ରେଷ୍ଟୁରାଣ୍ଟର ଡ୍ରାଇଭ ଥ୍ରୁକୁ ଅପେକ୍ଷା କରୁଥିଲେ | ଜେସିକା ନେଲସନ ମାର୍ସଫିଲ୍ଡରେ ମ୍ୟାକଡୋନାଲ୍ଡର ଡ୍ରାଇଭ ଥ୍ରୁରେ ନିଜ ପାଳିକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଏକ ସେଡାନ କାରରେ କିଛି ଦେଖିଲେ, ଯାହା ତାଙ୍କ ଗାଡିର ଟିକେ ଦୂରରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ | ସେ ଯାହା ଦେଖିଲେ, ତାକୁ ଦେଖି ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | କାରଣ ସେ ଗାଡିର ପଛ ସିଟରେ ମଜାରେ ବସିଥିବା ଗୋଟିଏ ଗାଈକୁ ଦେଖିଲେ |

ତାଙ୍କୁ ଏସବୁ ବିଚିତ୍ର ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖାଯିବାରୁ ନେଲସନ ଏହାକୁ ନିଜ ଫୋନରେ ରେକର୍ଡ କରିନେଲେ ଏବଂ ଆମପାଇଁ ଏହାକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଦେଲେ | ତେବେ କଣ ୱିସ୍କନ୍ସିନରେ ଏପରି ହୋଇଥାଏ ? ଅତି କମରେ, ନେଲସନ ଏପରି ଚିନ୍ତା କରୁଛନ୍ତି, କାରଣ ସେ ଫେସବୁକରେ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥିଲେ | କ୍ଲିପକୁ ପୋଷ୍ଟ କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଗୋଟିଏ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପାଗଳ ଗାଈ ! ଆପଣ ମତେ କୁହନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣ କଣ ୱିସ୍କନ୍ସିନରେ ରୁହନ୍ତି |” ଭିଡ଼ିଓଟି ଶୀଘ୍ର ଫେସବୁକରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମଧ୍ୟ ପହଂଚି ଯାଇଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଆସୋସିଏଟେଡ଼ ପ୍ରେସ ସହିତ କଥା ହୋଇ, ନେଲସନ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଭାବିଲି ଯେ ଏହା ପ୍ରଥମେ ନକଲି ଥିଲା | ଗାଈକୁ ବ୍ୟୁକରେ କିଏ ରଖେ ?” ସେ କହିଛନ୍ତି, “ତାପରେ ତାର ପୁରା ମୁଣ୍ଡ ହଲିଗଲା |” ଏହା କହି ଯେ ସେ ଭିଡିଓ କାହିଁକି ନେଲେ, ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭିଡିଓ ନେଲି କାରଣ ଏହା ଦେଖି ମୋ ହୋସ ଉଡି ଯାଇଥିଲା ଯେ ଏକ ବ୍ୟୁକ ପଛରେ ଗୋଟିଏ ଗାଈ ବସିଥିଲା |”

ନେଲସନ ପରେ ଜାଣିପାରିଲେ ଯେ କାରରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଗାଈ ନଥିଲା | ସିବିଏସ ସହିତ କଥା ହୋଇ ସେ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ଆଜି ସକାଳେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲି ଯେ ସେହି କାରର ପଛ ସିଟରେ ବାସ୍ତବରେ ତିନୋଟି ବାଛୁରୀ ଥିଲେ | ଆଜ୍ଞା ହଁ, ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଦୁଇଟି ଶୋଇଥିଲେ ଏବଂ ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ଦେଖିଛନ୍ତି, ସେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା |”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *