୬୪ ବର୍ଷୀୟ ବୃଦ୍ଧ ମାନବିକତାର ସମସ୍ତ ସୀମା କଲା ଅତିକ୍ରମ, ସିଲେଇ କରିଦେଲା ସ୍ତ୍ରୀର ପ୍ରାଇଭେଟ ପାର୍ଟ ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ସିଙ୍ଗରୋଲିରୁ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ୬୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଅଂଶକୁ ସିଲେଇ କରି ଦେଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଘଟଣା ପରେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳରେ ଆତଙ୍କ ଖେଳିଯାଇଛି।

ଏପରି ପୀ-ଡ଼ି-ତା ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ ବଞ୍ଚିଲା:-

ଟାଇମ୍ସ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆରେ ପ୍ରକାଶିତ ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଅନିଲ ସୋନକର କହିଛନ୍ତିଯେ, ଏହି ଘଟଣା ପରେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଯେଉଁଠାରେ ଡାକ୍ତରମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୀଡିତାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନା ଅଣାଯାଇଥିଲା ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ଥିଲା ବୋଲି ଡାକ୍ତରମାନେ କହିଥିଲେ। ଠିକ ସମୟରେ ଠିକ ଚିକିତ୍ସା ହେତୁ ମହିଳାଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା ହୋଇଥିଲା।

ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ-ଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି:-

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତିଯେ, ପୀଡିତାଙ୍କ ବୟସ ୫୫ ବର୍ଷ ଅଟେ। ଜଣେ ମହିଳା ପୋ-ଲି-ସ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବା ପରେ ସେ ପୋ-ଲି-ସ ଷ୍ଟେସନରେ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ କରିଥିଲେ। ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଘୃଣ୍ୟ ଅପରାଧ ଅଟେ।

ପୀ-ଡି-ତା ପୋ-ଲି-ସ-ଠା-ରୁ ଏହି ଦାବି ମାଗିଛନ୍ତି:-

ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତିଯେ, ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡ ସଂହିତାର ସମ୍ପୃକ୍ତ ବିଭାଗ ଅଧୀନରେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ହୋଇଛି। ତେବେ ପୀଡିତା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଡା କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ ନକରିବାକୁ ଦାବି କରିଛନ୍ତି।

ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ-ଙ୍କ ସନ୍ଧାନରେ ପୋଲିସ:-

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତିଯେ, ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ କଠୋର କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଉ ନାହିଁ ବୋଲି ମହିଳା ଅନୁରୋଧ କରିଛନ୍ତି। ଆମେ ଶୀଘ୍ର ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଧରିବା। ତାଙ୍କର ସନ୍ଧାନ ଜାରି ରହିଛି। ଏହି ଘଟଣା ପରଠାରୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର ଅଛନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇଦେଉଛୁଯେ, ପୀଡିତା ମହିଳାଙ୍କର ଚାରି ସନ୍ତାନ ଏବଂ ନାତି-ନାତୁଣି ଅଛନ୍ତି। ବୃଦ୍ଧଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *