ଏ ଭିଡିଓ ଜିତିବ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ,ଦେଖନ୍ତୁ କିପରି ବତକ ଓ ତାର ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ପାର କରାଉଛି ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ

ପ୍ରାୟତଃ ଆମେ ଏହି ଢଗ ଶୁଣିଥାନ୍ତି ଯେ ଏ ଦୁନିଆରେ ମାନବିକତା ଠାରୁ ଆଉ କୌଣସି ଜିନିଷ ବଡ ନାହିଁ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ, ଯେଉଁଥିରେ କିଛି ଲୋକ ଭଲ କାମ କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥାନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ପୁଣିଥରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯାହା ଉପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଭଲପାଇବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଯିବେ | ଏହି କାରଣରୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ କେବଳ ପସନ୍ଦ କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହାକୁ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଯେ ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଏମିତି କଣ ରହିଛି |

ଏଥର ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ପପୁଲାର ହେଉଛି, ସେଥିରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଗୋଟିଏ ବତକ ଏବଂ ତାର ଛୋଟ ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ଚାଲି ଚାଲି ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ସେହିପରି ପାଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ରାସ୍ତା ଅନ୍ୟପଟରେ ପହଞ୍ଚାଇବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ରାସ୍ତାରେ ବହୁତ ଟ୍ରାଫିକ ମଧ୍ୟ ରହିଛି, ତେଣୁ ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ସେମାନଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ରାସ୍ତା ପାର କରାଇବାପାଇଁ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚିଗଲେ | ଯାହା ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର କ୍ଷତି ହେବନାହିଁ | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ରୋକିବାପାଇଁ କାରଗୁଡିକୁ ଅଟକିବାପାଇଁ ଇସାରା କରୁଛନ୍ତି, ଯେପରିକି ବତକମାନେ ସହଜରେ ରାସ୍ତା ପାର କରିପାରିବେ |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରାଯିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଜଲଦି କମେଣ୍ଟ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଦୟା କାରଣରୁ ବତକ ଏବଂ ତାର ପରିବାର ସହଜରେ ରାସ୍ତା ପାର ହେବାରେ ସଫଳ ହେଲେ | ଭିଡିଓ ସହିତ କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି – ମାନବିକତା | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ବତକମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ଏହାସହିତ ଭିଡିଓରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି – ଭଗବାନ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ମଙ୍ଗଳ କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି – ସତରେ ମାନବିକତା ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *