ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ : ସାଇକେଲରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିଲା ବ୍ୟକ୍ତି, ଅଚାନକ ହେଲା ଏମିତି କିଛି, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ କହିଲେ – କେତେ ବଡ଼ ମୂର୍ଖ ସତରେ

ଆଜିକାଲି ଯୁବାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟକୁ ନେଇ ବହୁତ ପାଗଳାମି ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥାଏ | ଏମାନେ ବେଳେବେଳେ ବାଇକ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ସାଇକେଲ କିମ୍ବା ଭାରି ରକମର ଗାଡି ଦ୍ୱାରା ଯେଉଁଠି ସୁଯୋଗ ମିଳେ,ସେଇଠି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦେଖାଇବାକୁ ଲାଗନ୍ତି | ଅନେକଥର ସେମାନଙ୍କ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଭାଇରଲ ହୋଇଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଅନେକଥର ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ଚକ୍କରରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଭାରି ମୂଲ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିଥାଏ | ଆଜିକାଲି ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସାଇକେଲରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଛି ଏବଂ ଅଚାନକ ତାର ବାଲାନ୍ସ ବିଗିଡି ଯାଏ ଏବଂ ତାପରେ ଯାହା ହୁଏ, ବୋଧହୁଏ ସେ କେବେ ବି ଭୁଲିପାରିବ ନାହିଁ |

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଛୋଟ ପିଲାମାନଙ୍କର ସାଇକେଲ ଚଳାଇ ତା ଉପରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଛି | ସେ ପ୍ରଥମେ ସାଇକେଲ ଏବଂ ତାପରେ ରାସ୍ତାରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦେଖାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରେ | କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ତାର ବାଲାନ୍ସ ବିଗିଡିଯାଏ ଏବଂ ସେ ଜୋରରେ ସାଇକେଲ ଉପରେ ପଡ଼ିଯାଏ | ଖୁସିର କଥା ଯେ ଅନ୍ୟ ପଟରୁ ଆସୁଥିବା ଗାଡି ଆଡକୁ ସେ ପଡିଲା ନାହିଁ, ନଚେତ ତାର ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଯାଇଥାନ୍ତା |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହି ଭିଡିଓରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ବୁଝିପାରୁନାହାନ୍ତି ଯେ ଏପରି ଖତରନାକ କାରନାମା କରିବାପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ରାଗିବେ କି ତାର ବୋକାମୀ ପାଇଁ ହସିବେ | ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି, ” ଏହିପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆମକୁ ବହୁତ ଥର ପ୍ରାକ୍ଟିସ କରିବା ଉଚିତ |” ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର କମେଣ୍ଟ କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହିପରି ଖତରନାକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଯାତାୟାତ ରାସ୍ତା ଉପରେ କରିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ |

ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣ ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଡରିଯାଇଥିବେ ଏବଂ ଭାବୁଥିବେ ଯେ କି କେତେ ବଡ଼ ମୂର୍ଖ ସତରେ ? ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ @HldMyBeer ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଯାହାକୁ ଖବର ଲେଖାଯିବା ବେଳକୁ ୨୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିସାରିଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *