ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ରାଜକୁମାରୀ ଏମେଲିଆ ୱିଣ୍ଡସର ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି ନିଜର ସମସ୍ତ ଇନର,ଜାଣନ୍ତୁ ଏହା ପଛର କାରଣ

ବ୍ରିଟେନର ରାଜ ପରିବାରର ‘ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର’ ରାଜକୁମାରୀ ଏମେଲିଆ ୱିଣ୍ଡସରଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୨୪ ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି। ସେ ନିଜର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଜୀବନଶୈଳୀ ପାଇଁ ପ୍ରାୟତଃ ଆଲୋଚନାରେ ରୁହନ୍ତି। ତେବେ ଏଥର ତାଙ୍କ ହେଡଲାଇନର କାରଣ ହେଉଛି ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ, ଯେଉଁଥିରେ ଏମେଲିଆ ତାଙ୍କ ଭିତର ପୋଷାକ ଏବଂ ବ୍ରା ବିକ୍ରୟ ବିଷୟରେ କହିଛନ୍ତି।

ସେଲରେ ନିଜର ବ୍ରା ରଖିଛନ୍ତି:-

ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଅଗଣିତ ଧନର ମାଲିକାଣୀ, ଏମେଲିଆ ନିଜ ଆଲମାରୀକୁ ସଫା କରିବା ପାଇଁ ପୁରୁଣା ପୋଷାକ ଅନଲାଇନରେ ବିକ୍ରି କରନ୍ତି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୋଷ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରାଜକୁମାରୀ ତାଙ୍କ ବ୍ରା ବ୍ୟତୀତ ସ୍ପେଗେଟି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଡିଜାଇନର ଭିତର ପୋଷାକ ବିକ୍ରି କରନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସେ ନିଜର ପୁରୁଣା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପୋଷାକ ମଧ୍ୟ ବିକ୍ରି କରନ୍ତି, ଯାହା କୌଣସି କାରଣରୁ ଖବରରେ ରୁହନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବ୍ରାଲେଟକୁ ବିକ୍ରିରେ ଲଗା ଗଲା ସେତେବେଳେ ଏହା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା। ଏକ ପାର୍ଟି ସମୟରେ ଏମେଲିଆ ଏହି ବ୍ରାଲେଟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ।

କିଛି ମିନିଟରେ ପୋଷାକ ବିକ୍ରି ହୋଇଥାଏ:-

ଦି ସନ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ତାଙ୍କର ଏପରି ପୋଷାକ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ବିକ୍ରି ହୋଇଯାଏ ଏବଂ ଏହାକୁ କିଣିବା ପାଇଁ ଅନେକ ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଉତ୍ସାହ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇଛି। ବୋଧହୁଏ ସେଥିପାଇଁ ତାଙ୍କର ପୋଷାକ ବିକ୍ରିରେ ପହଞ୍ଚିବାର କିଛି ମିନିଟ ମଧ୍ୟରେ ଷ୍ଟକରୁ ଶେଷ ହୋଇଯାଏ। ଏମେଲିଆ ଯେଉଁ ପୋଷାକକୁ ଲକ୍ଷରେ ଡିଜାଇନ କରି ଥରେ ପିନ୍ଧନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ନାମମାତ୍ର ମୂଲ୍ୟରେ ଅନଲାଇନରେ ବିକ୍ରି କରନ୍ତି। ଏମେଲିଆ ମଡେଲିଂ କରନ୍ତି।

ରାଜକୁମାରୀ ଏହା କାହିଁକି କରନ୍ତି?:-

ଏହା ପ୍ରକାଶ କରି ଏମେଲିଆ କହିଛନ୍ତିଯେ, ତାଙ୍କ ପୋଷାକ ଡିଜାଇନର ଅଟେ। କିନ୍ତୁ ଏକ ରାଜ ପରିବାରର ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ସର୍ବସାଧାରଣ ରୂପ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିଥାଏ। ଅନେକ ଥର ଲୋକମାନେ ପୋଷାକର ପୁନରାବୃତ୍ତି କରିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି, ଯାହା ଠିକ ନୁହେଁ। ଏହିସବୁ କାରଣରୁ, ସେ ଆଉ ନିଜର ପୋଷାକ ଦ୍ଵିତୀୟ ଥର ପିନ୍ଧନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି କାରଣରୁ, ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଏକ ଗଦା ପୋଷାକ ରହିଛି। ଏହି ଷ୍ଟକ ସଫା କରିବାକୁ ସେ ପୋଷାକ ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଏହାକୁ ବହୁତ କମ ମୂଲ୍ୟରେ ବିକ୍ରି କରୁଛନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ଏମେଲିଆ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ହୋଇଥିବା ରୋଜଗାରକୁ ଦାନ କରିଦିଅନ୍ତି।

୨୦୧୭ରେ ଏକ ବଡ ଆଖ୍ୟା ପାଇଛନ୍ତି:-

୨୦୧୭ରେ, ଏମେଲିଆ ରୟାଲ ପରିବାରର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଟ୍ୟାଗ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଏମେଲିଆ ଅନେକ ଜଣାଶୁଣା ମଡେଲିଂ ଏଜେନ୍ସି ସହିତ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ। ରାଜକୁମାରୀ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *