ଏହି ବାଇକକୁ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ବୁଲାଇଦେବ, କମାଲର ଜୁଗାଡ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଦେଉଛନ୍ତି ଏମିତି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଏମିତି ଲୋକ ଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ କୌଣସି ବିପଦପୂର୍ଣ କାମକୁ ବହୁତ କ୍ରିଏଟିବ ଉପାୟରେ କରିଥାନ୍ତି। ତାଙ୍କର କ୍ରିଏଟିଭିଟିକୁ ଲୋକ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ଏହି କଡିରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ଏକ ଏମିତି ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବା ପରେ ବଡ ବଡ ଇଞ୍ଜିନିୟର ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ମୂହୁର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି।

ଆମେ ସମସ୍ତେ ଜାଣିଛୁକି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ‘ଜୁଗାଡ-ଟେକ୍ନୋଲୋଜି’ ସହ ଜଡିତ ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି। ଜୁଗାଡର ଏକ ଏମିତି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି, କାରଣ ଏକ ବାଇକରେ ଛଅ ସାତ ଜଣ ଲୋକ ବସିଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି।

ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେକି ଏକ ବାଇକ ସଡକ ଉପରେ ଯାଉଅଛି ଓ ଏହାର ପଛ ସିଟରେ ଏକ ପିଲା ବସିଛି। ଯାହା ଉପରେ ଛଅ ରୁ ସାତ ଜଣ ବାଲାନ୍ସ କରି ଏକ ସାଥିରେ ବସିଛନ୍ତି ଓ ଡ୍ରାଇଭର ଆରାମରେ ବାଇକ ଚଳାଉଥିବାର ନଜର ଆସୁଛି।

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ:-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 🍑 CHUTIYAPA 3M 🍑 (@_.chutiyapa._)

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରାଯାଉଛି। ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ମଜା ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସୁଛନ୍ତି। ତୋ ସେହିପରି ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଜୁଗାଡକୁ ବିପଦ ବୋଲ ମଧ୍ୟ କହୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର କହିଲେ,’ଆରେ! ଏହା ବାଇକ ନା ଏସୟୁଭି। ଦ୍ଵିତୀୟ ୟୁଜର ଲେଖିଲେ,’ଏହି ଜୁଗାଡ ବିପଦପୂର୍ଣ ଅଟେ’। ଏକ ଅନ୍ୟ ୟୁଜର ଏହି ଭିଡିଓରେ ମଜା ନେଇ ଲେଖିଲେ,’ଏହି ସବୁ ପେଟ୍ରୋଲ ବଢୁଥିବା କାରଣରୁ ହେଉଅଛି।

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହଙ୍ଗାମା କରୁଅଛି। ଯାହାର ଅନ୍ଦାଜ ଆପଣ ଏହି କଥାରୁ ଲଗାଇପାରିବେକି ଭିଡିଓ ସେୟାର ହେବାର କିଛି ଘଣ୍ଟା ପରେ ଏହାକୁ ଏକ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ମିଳିସାରିଛି। ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓ ‘chutiyapa’ ନାମକ ଏକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.