ୟାକୁ ହିଁ କୁହନ୍ତି ମୃ-ତ୍ୟୁ-କୁ ହରାଇବା, ଯୁବକ କଲେ ବହୁତ ବଡ଼ ଭୁଲ, ତଥାପି ବଞ୍ଚିଗଲା ଜୀବନ,ଦେଖନ୍ତୁ …..

ସାରା ଦୁନିଆରୁ ପ୍ରତିଦିନ ଅନେକ ବାଇକ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟର ଭୟାନକ ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥାଏ | ଏଥିମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ତ ଲୋକମାନେ ଦାନ୍ତ ତଳେ ଆଙ୍ଗୁଠି କାମୁଡ଼ିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ ଆମେ ଏ କଥା ସମସ୍ତେ ଭଲ ଭାବରେ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ଆଗକୁ ବାହାରିଥିବା ରାସ୍ତାରେ ଅନେକଥର ବ୍ୟକ୍ତିର ଜୀବନ ଚାଲିଯାଏ | କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ତାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣଙ୍କ ହୋସ ଉଡିବା ସ୍ୱାଭାବିକ ଅଟେ | ଭାଇରଲ ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କୁ ମୃତ୍ୟୁ ବହୁତ ପାଖରୁ ଛୁଇଁ ଚାଲିଯାଏ, କିନ୍ତୁ ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ତାର କୌଣସି ପ୍ରକାରର କ୍ଷତ ହୁଏନାହିଁ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ସେଥିରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଜଣେ ବସ ଡ୍ରାଇଭର ବୁଲାଣି କାଟୁଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ପଛରୁ ଜଣେ ବାଇକ ଚଳାଳୀ ଯୁବକ ବହୁତ ସ୍ପିଡ଼ରେ ବସ ଆଗରୁ ଯିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | କିନ୍ତୁ ବାଇକ ଚଳାଳୀ ବସର ପଛ ଭାଗରେ ଯାଇ ବାଡେଇ ହୁଏ, ଯାହାପରେ ବାଇକ ଚଳାଳୀ ଯୁବକ ବସ ତଳକୁ ପସିଯାଏ ଏବଂ ତାର ବାଇକ ଉପରେ ବସର ଚକ ଚଢ଼ିଯାଏ | କିନ୍ତୁ ଚମତ୍କାରର କଥା ଏହା ଯେ ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟରେ ମଧ୍ୟ ବାଇକ ଚଳାଳୀଙ୍କର କିଛି ବି କ୍ଷତ ହୁଏନାହିଁ ଏବଂ ସେ ବସ ତଳୁ ଜିଅନ୍ତା ବାହାରି ଆସେ |

ଇଣ୍ଟରନେଟ ଦୁନିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ବୁଝିପାରୁନାହିଁ ଯେ ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟରେ ବାଇକ ଚଳାଳୀ କିପରି ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବରେ ବଞ୍ଚିଲା, କିନ୍ତୁ ଏପରି ଭାଗ୍ୟ ସମସ୍ତଙ୍କର ନଥାଏ | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହା ତ ପ୍ରକୃତରେ ଉପରବାଲାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ଅଟେ | ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏଥିପାଇଁ କୁହାଯାଏ ଯେ ଯାହାକୁ ଭଗବାନ ରକ୍ଷା କରନ୍ତି, ତାକୁ କେହି ବି ମାରିପାରିବେ ନାହିଁ | ଭିଡିଓ ଦେଖି ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଜଣାପଡୁଛି ଯେ ଆକ୍ସିଡେଣ୍ଟରେ ବାଇକର ଅନେକ ପାର୍ଟ ଚାପି ହୋଇଗଲା | କିନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଏହା ଯେ ବାଇକ ଚଳାଳୀଙ୍କୁ ଟିକେ ବି ଆଘାତ ଲାଗିନାହିଁ | ଏଥିପାଇଁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.