ମୁଁ ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କୁ ମାରି ଦେଇ ଆସିଛି ….

‘ସନ୍ଦେହ’ ଏକ ବହୁତ ବଡ ରୋଗ ଅଟେ।ଯେତେବେଳେ ଆପଣ କାହାରି ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରନ୍ତି ସେତେବେଳେ ଜିନିଷ ଧୀରେ ଧୀରେ ବିଗିଡି ଯାଏ। ଏହି ସନ୍ଦେହ ଯୋଗୁଁ ବହୁତ ଖରାପ ମଧ୍ୟ ହୁଏ। ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିଲ୍ଲୀର ସେଟ ଗୁରୁଗ୍ରାମର ଏହି ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଘଟଣାକୁ ନେଇନିଅନ୍ତୁ। ଏଠାରେ ଏକ ଘର ମାଲିକ ନିଜର ସନ୍ଦେହ କାରଣରୁ ବୋହୂ ଓ ଭଡାରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏତେ ଭୟଙ୍କର ଦଣ୍ଡ ଦେଇଛନ୍ତି ତାହା ଆପଣଙ୍କର ଲୋମ ଟାଙ୍କୁରି ଯିବ।

ଏହି ମାମଲା ଗୁରୁଗ୍ରାମର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପାର୍କ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ମଙ୍ଗଳବାର ସକାଳୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ଆସିଥିଲେ ଓ କହିବାକୁ ଲାଗିଲେକି ମୁଁ ବର୍ତ୍ତମାନ ୫ ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ମାରି ଦେଇଆସିଲି। ଏହା ଶୁଣି ପୋଲିସ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ ମୂହୁର୍ତ୍ତରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ଏହା ପରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିବା ସ୍ଥାନରେ ପୋଲିସଙ୍କୁ ସତରେ ୫ଟି ଶରୀର ମିଳିଥିଲା। ଏହି ସମସ୍ତ ଲୋକ ରକ୍ତାକ୍ତ ଅବସ୍ଥାରେ ଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପୋଲିସ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଏହି ବିପଦଜନ୍ନକ ହତ୍ୟା ବିଷୟରେ ପଚାରିଲେ ସେତେବେଳେ ଅଜୀବ କାରଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଲା।

ଆରୋପୀ ବ୍ୟକ୍ତି କହିଲେକି ସେ ନିଜର ପରିବାର ସହିତ ଗୁରୁଗ୍ରାମର ରାଜେନ୍ଦ୍ର ପାର୍କ ଅଞ୍ଚଳରେ ରୁହନ୍ତି। ଏଠାରେ ତାଙ୍କର ନିଜସ୍ଵ ଘର ଅଛି। ଏହି ଘରେ କିଛି ଭଡାରେ ରୁହନ୍ତି। ଘରେ ତାଙ୍କର ବୋହୂ ସେହି ଭଡାରେ ରହୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ମିଳାମିଶା କରନ୍ତି। ସେ ପୁରୁଷ ଲୋକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୁଅନ୍ତି। ମୋତେ ସନ୍ଦେହ ଥିଲାକି ମୋର ବୋହୂର ସେହି ଭଡାରେ ରହୁଥିବା ପୁରୁଷଙ୍କ ସହିତ ଏଫେୟାର ଚାଲିଛି। ଏମିତିରେ ମୋ ମନରେ ବୋହୂ, ଭଡାରେ ରହୁଥିବା ପୁରୁଷ, ତାଙ୍କର ପତ୍ନୀ ଓ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଛୁଆକୁ ମାରିଦେଲି।

ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଏହିସବୁ ବୋହୂଙ୍କର ଭଡାରେ ରହୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ନେଇ କରିଲେ। ୫ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଧୟ ଭାବରେ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ଘର ମାଲିକ ନିଜକୁ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଯାଇ ସରେଣ୍ଡର କରିଦେଲେ। ସେ ପୋଲିସଙ୍କୁ ଦେଇଥିବା ବୟାନରେ କହିଲେକି ବୋହୂ ଓ ଭଡାରେ ରହୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଅବୈଧ ସମ୍ପର୍କକୁ ନେଇ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି।

ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ପୋଲିସ ତୁରନ୍ତ ତାଙ୍କୁ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଗିରଫ କରିଥିଲା। ଏହି ପାଞ୍ଚ ଜଣଙ୍କ ମୃତଦେହ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିଲା। କୁହାଯାଉଛିଯେ ଘର ମାଲିକଙ୍କୁ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଅସ୍ତ୍ରରେ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତରେ ନିୟୋଜିତ ଅଛି। ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି। ଏହି ବିଷୟରେ ଅଧିକ ତଥ୍ୟ ଶୀଘ୍ର ବାହାରକୁ ଆସିପାରେ। ତେବେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନିଜେ ନିଜ ଅପରାଧ ସ୍ୱୀକାର କରିବା ପରେ ଏହି ମାମଲା ପ୍ରାୟତଃ ସ୍ପଷ୍ଟ ହୋଇଛି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ଏହି ଘଟଣା ପରେ ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳରେ ଏକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଦେଖାଦେଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜମିଦାର ଜଣେ ଅବସରପ୍ରାପ୍ତ ସୈନିକ ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ଏହି ମାମଲା ଉପରେ ଦୀପକ ସାରଣ(ଡିସିପି ବେଷ୍ଟ) ନ୍ଯୁଜ ଏଜେନ୍ସି ଏଏନଆଇକୁ ଦେଇଥିବା ବୟାନରେ କହିଲେକି ଆମେ ୪ଟି ଶବକୁ ଜବତ କରିଛୁ। ଏକ ଆହତ ପିଲାକୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଏଡମିସନ କରାଯାଇଛି। ପ୍ରାଥମିକ ଯାଞ୍ଚରେ ଲାଗୁଛିକି ଆକ୍ରମଣ କୌଣସି ସାନଦାର ଅସ୍ତ୍ରରେ ହୋଇଛି। ଆରୋପୀଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *