ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ : ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଏପରି ଡିଜେ ଧମାକା କରିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ,ଆଉ ତା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଳାଇଦେଲା, ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ କହିଲେ – କେତେ ବଡ଼ ମୂର୍ଖ ବ୍ୟକ୍ତି

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | କିଛି ଭିଡିଓ ବେଳେବେଳେ ଇମୋସନାଲ ହୋଇଥାଏ ତ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଏ | ସେହିପରି ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଏତେ ଫନି ହୋଇଥାଏ ଯେ ଦେଖିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ହସକୁ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ କରିପାରନ୍ତି ନାହିଁ | ଅନେକଥର ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଏପରି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଯାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗେ | ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ବୁଝିପାରିବେ ନାହିଁ ଯେ କିଭଳି ରିଆକ୍ଟ କରିବେ | ଏହାକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ଠାରେ ତ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ହସ ଲାଗିବ, ସେହିପରି ପରବର୍ତ୍ତୀ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିର ବୋକାମୀ ଉପରେ ରାଗ ଲାଗିବ |

ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ହାତରେ ଜଳୁଥିବା ବାଣ ନେଇ ଚାଲୁଛି | ସେ ନିଜର ଦୁଇ ହାତକୁ ଉପରକୁ କରିଛି ଏବଂ ବାଣରୁ ଲଗାତାର ଭାବରେ ନିଆଁ ଫୁଟୁଛି | ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଆଗକୁ ଆସିବାମାତ୍ରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ କିଛି ଲୋକ ସେଠାରେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେଲିବ୍ରେଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ପାଖରେ ଗୋଟିଏ ଗାଡି ମଧ୍ୟ ଠିଆ ହୋଇଛି | ବାଣ ନେଇ ଯାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ନାଚି ନାଚି ଲୋକଙ୍କ ପାଖରେ ପହଞ୍ଚେ , ତା ହାତରୁ ବାଣ ସବୁ ତଳେ ପଡ଼ିଯାଏ | ବାଣ ପଡିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଚାରିପଟେ ନିଆଁ ଲାଗିଯାଏ ଏବଂ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖାଦିଏ | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ମଜାରେ ନାଚୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଜୀବନ ବଞ୍ଚାଇ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି | ସେହିପରି ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିର ହାତରୁ ବାଣ ପଡିଲା, ସେ ଲୋକମାନଙ୍କ ଡରରେ ଓଲଟା ବୁଲି ଦୌଡ଼ି ପଳାଇଯାଏ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Insta Desi (@insta_desii)

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ insta_desii ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୩.୭ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଲେଣି | ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ କେବଳ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ମଜାଳିଆ ଲାଗୁଛି ତ ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଏହାକୁ ଦେଖି ହସି ହସି ଗଡିଯାଉଛନ୍ତି | ସେହିପରି ଆଉ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ରାଗ ଲାଗୁଛି ଏବଂ ସେମାନେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବୋକାମୀ ପାଇଁ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଗାଳି କରୁଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.