ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଲିବାନ ଫାୟାରିଂରେ ହରାଇଲେ ୪ଜଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ

ଆଜିକାଲି ସାରା ଦୁନିଆର ନଜର ଆଫଗାନିସ୍ତାନର ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ରହିଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସେଠାରୁ ଆସିଥିବା ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଖବର, ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସୁଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ବଲିଉଡରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଜଣେ ନୁହେଁ କି ଦୁଇଜଣ ନୁହେଁ, ପୁରା ୪ ଜଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ତାଲିବାନ ଫାୟାରିଂ କରନ୍ତୁ ହରାଇଛନ୍ତି | ପାକିସ୍ତାନୀ-ଆଫଗାନ ମୂଳର ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲିଶା ହିନା ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଗୋଟିଏ ପୋଷ୍ଟ ଲେଖି ନିଜକୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ପରିବାରର ସଦସ୍ୟ ଆଫଗାନିସ୍ତାନରେ ଅଛନ୍ତି :-

ଅଭିନେତ୍ରୀ ମଲିଶା ହିନା ଖାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ କକା, ଭଣଜା ଏବଂ ଦୁଇଜଣ କକା ପୁଅ ଭାଇ ଲଢେଇରେ ମରିଗଲେ | ମଲିଶାଙ୍କ ପରିବାରର ୫-୬ଜଣ ସଦସ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ମଧ୍ୟ ଆଫଗାନିସ୍ତାନରେ ଅଛନ୍ତି | ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ଭାଇ ଏବଂ ଭଉଣୀ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ଲୁଚି ରହିଛନ୍ତି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ମଲିଶା ମୁମ୍ବାଇରେ ରହୁଛନ୍ତି |

ଭାରତରେ ରହିଥିବାରୁ ନିଜକୁ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ମନେକଲେ :-

ମଲିଶା ନିଜ ପରିବାରର ମୃତ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇ ଫେସବୁକ ଏବଂ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ନିଜ ହୃଦୟର କଥା କହିଛନ୍ତି | ସେ ଏଠାରେ ଏହି କନ୍ଦାଇଦେବା ଭଳି ସୂଚନା ଦେଇ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ” ଆଫଗାନିସ୍ତାନରୁ ଏକ ଦୁଖଦ ଖବର ଆସିଛି | ମୋ ପରିବାର ମୋ କକା ଏବଂ ଦୁଇଜଣ କକା ପୁଅ ଭାଇ ସହିତ ଚାରିଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ହରାଇଦେଲେ | ଯେଉଁମାନେ କି ପରିବହନ ମନ୍ତ୍ରଣାଳୟରେ ଆଫଗାନ ସରକାରଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିଥିଲେ | ସେମାନେ ସମସ୍ତେ ମରିଗଲେ, ସେମାନେ ଯେଉଁ କାରରେ ଥିଲେ ତାହା ତାଲିବାନର ଦ୍ରୁତ ଫାୟାରିଂ କବଳକୁ ଆସିଗଲା ଏବଂ ସେଥିରେ ବ୍ଲାଷ୍ଟ ହୋଇଗଲା | ଆମେ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟଶାଳୀ ଅଟନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କି ଭାରତରେ ଅଛନ୍ତି | ଧନ୍ୟବାଦ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି ଜି |”

ନ୍ୟୁ ଭିଡିଓ କାରଣରୁ ହେଡଲାଇନରେ ଥିଲେ :-

ମନେପକାଇ ଦେଉଛୁ ଯେ ମଲିଶା ହିନା ଖାନ ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ହେଡଲାଇନକୁ ଆସିଥିଲେ, ଯେତେବେଳେ ସେ ଗୋଟିଏ ନ୍ୟୁ ଭିଡିଓ ଲିକ ହେବା ଉପରେ ସିଙ୍ଗରଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ | ବାସ୍ତବରେ ସେ ଫେମସ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟିକା ରାବି ପିରଜାଦାଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିଲେ, ଯାହାଙ୍କର ପ୍ରାଇଭେଟ ନ୍ୟୂଡ଼ ଫଟୋ ଏବଂ ଭିଡିଓ ଲିକ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା |

Leave a Reply

Your email address will not be published.