ରାଗରେ ଗର୍ଜିଲା ଭାଇ, ରାକ୍ଷୀ ବାନ୍ଧିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଭଉଣୀର ଅବସ୍ଥା ଦେଖି ଭେଣେଇକୁ ଦେଲା ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ମୃ-ତ୍ୟୁ, କାଟିଦେଲା ଆଙ୍ଗୁଠି,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

କାନପୁରର ବିଧୁନର ଗଙ୍ଗାପୁର କଲୋନୀରେ ରାକ୍ଷୀପୂର୍ଣିମା ଦିନ ହୋଇଥିବା ଲୋଡର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ହତ୍ୟା ହଠାତ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଥିବା ରାଗର ଫଳାଫଳ ନୁହେଁ | ଭଉଣୀ ସହିତ ସବୁବେଳେ ମାରପିଟ କରିବା କାରଣରୁ ଯୁବକ ଜଣକ ଭିତରେ ଭିତରେ ଭେଣେଇକୁ ବହୁତ ଘୃଣା କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଭିତରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଭେଣେଇ ବିରୋଧରେ ଥିବା ରାଗ ଆହୁରି କ୍ରୋଧ ଓ ଘୃଣାର ଲହରୀ ସେତେବେଳେ ଖେଳିଯାଇଥିଲା, ଯେତେବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ଭଉଣୀର ଶରୀରରେ ଆଘାତର ଚିହ୍ନ ଦେଖିଲା | ତାର ଘୃଣାକୁ ଏହି କଥାରୁ ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ସେ ନିଜ ଭେଣେଇର ଛାତିରେ କୁଦାଳି ଦ୍ୱାରା ଥରେ ନୁହେଁ ଦୁଇଥର ନୁହେଁ, ଅନେକଥର ଆକ୍ରମଣ କଲା | ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିଲା |

ରାକ୍ଷୀପୂର୍ଣିମା କାରଣରୁ ଲୋଡର ଡ୍ରାଇଭର ଭାନୁ ବାଜପେଇ (୪୩) ସ୍ତ୍ରୀ ସନ୍ଧ୍ୟା ଏବଂ ଦୁଇ ପିଲାଙ୍କୁ ରବିବାର ସକାଳେ ଗଙ୍ଗାପୁର କଲୋନୀ ସ୍ଥିତ ନିଜ ଶ୍ୱଶୁରଘରେ ଛାଡି ଯାଇଥିଲେ | ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ଯେ ଏହା ମଧ୍ୟରେ ତାଙ୍କ ଶଳା ନିଜ ଭଉଣୀ ସନ୍ଧ୍ୟା ଶରୀରରେ ଆଘାତର ଚିହ୍ନ ଦେଖିଦେଲେ |

ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଯେତେବେଳେ ଭାନୁ ପରିବାରକୁ ନେବାପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଲେ, ସେତେବେଳେ ରାଗରେ ଥାଇ ଅନୁଜ କୁଦାଳି ଦ୍ୱାରା ଆକ୍ରମଣ କରି ତାଙ୍କର ହତ୍ୟା କରିଦେଲେ | ପୋଲିସ ଶବକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଅନୁଜଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି | ସୋମବାର ଦିନ ଶବକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ କରାଗଲା | ଏଥିରେ ଭାନୁଙ୍କ ବାମପଟ ଛାତିରେ ନଅ, ମଝିରେ ଗୋଟିଏ, ଡାହାଣ ପଟରେ ତିନୋଟି ଗଭୀର ଆଘାତ ମିଳିଲା | ଡାହାଣ ହାତର ତିନୋଟି ଆଙ୍ଗୁଠିକୁ ମଧ୍ୟ କଟା ଯାଇଥିଲା | ମୁଣ୍ଡରେ ଅନେକ ଆଘାତ ଥିବାର ଜଣାପଡିଛି | ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ମୁଣ୍ଡର ହାଡ ଭାଙ୍ଗିବା କାରଣରୁ ସେ କୋମାକୁ ଚାଲିଗଲା | ଅଧିକ ରକ୍ତ ବୋହିବା କାରଣରୁ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା |

ସ୍ତ୍ରୀ, ଶ୍ୱଶୁର, ଶାଳୀ ସହିତ ପାଞ୍ଚଜଣଙ୍କ ଉପରେ ରିପୋର୍ଟ :-

ଭାନୁଙ୍କ ବାପା ମାମଲାରେ ଯେଉଁ ରିପୋର୍ଟ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛନ୍ତି, ସେଥିରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅନୁଜ ମିଶ୍ରଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଭାନୁଙ୍କ ଶ୍ୱଶୁର, ସ୍ତ୍ରୀ, ବଡ ଶଳା, ଶାଳୀର ନାମ ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ଅଛି | ଅଭିଯୋଗ ରହିଛି ଯେ ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି ଭାନୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛନ୍ତି | ଏଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ହତ୍ୟା କରିବାର ଧାରା ଲଗାଇଛନ୍ତି | ସବୁ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲିସର ହେପାଜତରେ ଅଛନ୍ତି |

ମୃତକଙ୍କ ମା କଲେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା, ହେଲା ହଙ୍ଗାମା :-

ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ହେବାପରେ ସୋମବାର ଦିନ ଦ୍ୱିପ୍ରହର ସାଢେ ତିନିଟାରେ ଗଙ୍ଗାପୁର କଲୋନୀରେ ଶବ ପହଞ୍ଚିଲା | ଏଠାରେ ପିଡୀତଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରାଯାଉ ବୋଲି ଦାବି କରି ହଙ୍ଗାମା ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ | ଏହି ସମୟରେ ଭାନୁଙ୍କ ମା ଶାଢ଼ୀ ଦ୍ୱାରା ଫାଶୀ ଲଗାଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ | ସୂଚନା ପାଇ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପୋଲିସ ଅଫିସରମାନେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ଆଶ୍ୱାସନା ଦେଇ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ବୁଝାଇଲେ | ସେପଟେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ଘରେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭିଡ ଲାଗି ରହିଥିଲା | ତେଣୁ ସେଠାରେ ପିଏସି ନିୟୋଜିତ କରାଯାଇଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.