ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ କଲା ମାଆର ହ-ତ୍ୟା,ଝିଅ ସେମିତି ଠିଆ ହୋଇକି ସବୁକିଛି ଦେଖୁଥିଲା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଇଣ୍ଡୋନେସିଆରେ ହୋଇଥିଲା କାଣ୍ଡ:-

ନ୍ୟୁୟର୍କ ପୋଷ୍ଟ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ଏକ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ କାଣ୍ଡ ଇଣ୍ଡୋନେସିଆର 2015 ମସିହାରେ ହୋଇଥିଲା। ହିଥର ମ୍ୟାକ ନାମକ ଯୁବତୀ ଓ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଟମି ସେଫର 62 ବର୍ଷୀୟ ସିଲା ୱାନ ମ୍ୟାକ ନାମକ ମହିଳାଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ।

ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ କୁ 18 ବର୍ଷର ଜେଲ:-

ମୃତଲା ସିଲା ହିଥର ମ୍ୟାକଙ୍କ ମାଆ ଥିଲେ। ଏହି କେସରେ ହିଥରଙ୍କୁ 10 ବର୍ଷର ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଯାଇଥିଲା। ସେହିପରି ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ 18 ବର୍ଷର ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା।

ଏହି ଜିନିଷରେ କରାଯାଇଥିଲା ଆକ୍ରମଣ:-

ସ୍ଥାନୀୟ ପୋଲିସ କୋର୍ଟ ରେ କହିଥିଲେ କି, ହିଥର ଓ ସେଫରଙ୍କ ଲଢେଇ ସିଲାଙ୍କ ସହିତ ଏକ ହୋଟେଲରେ ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଏହିସମୟରେ ସେଫର ଏକ ଫଳ ଚାକୁ ଦ୍ୱାରା 62 ବର୍ଷୀୟା ସିଲାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ମାଡ଼ ମରାଯାଇଥିଲା ଯାହାଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଯାଇଥିଲା।

ଏହାପରେ ଦୁଇଜଣ ସିଲାଙ୍କ ଶବକୁ ଏକ ସୁଟକେସ ଭିତରେ ରଖିଲେ ଓ ଏହାକୁ ଟାକ୍ସି ଭିତରେ ରଖି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ପୋଲିସ କହିବା କଥା ହେଲା ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ହିଥର ମ୍ୟାକ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲେ। ମାଆ ଏଥିନେଇ ନାରାଜ ଥିଲେ ସେଥିପାଇଁ ସେ ହୋଟେଲ ଯାଇ ନିଜର ଝିଅ ଓ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିବା ସମୟରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ସେଫର ମୋକଦମା ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ହତ୍ୟା କରିଥିବା ମାନିଥିଲେ। ସେ କହିଥିଲେ ସିଲାଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ କରିବା ସମୟରେ ସେ ନିଜକୁ ବଞ୍ଚାଉଥିଲେ ନାକି ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲେ। ସେଫର କହିଥିଲେ ସିଲା ଏହି କାରଣରେ ନାରାଜ ଥିଲେ କାରଣ ତାଙ୍କ ଝିଅ ଗର୍ଭବତୀ ଥିଲା। କୋର୍ଟ ସହିତ ବିବାଦ ସମୟରେ ସେ କହିଥିଲେ ତାଙ୍କର ହତ୍ୟା କରାଯାଉଥିବା ବେଳେ ସେ ବାଥରୁମରେ ଲୁଚି ଯାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଜଜ ହିଥରଙ୍କ ଓକିଲ କଥା ଖରୀଯ କରି ତାଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇଥିଲେ।

ମାମଲା ଶୁଣାଣି ସମୟରେ ହିଥର ଜେଲ ରେ ଥିଲେ। ଜେଲରେ ତାଙ୍କର ଭଲ ବ୍ୟବହାର ଦେଖି ତାଙ୍କୁ 3 ବର୍ଷ ପରେ ଛାଡ଼ି ଦିଆଗଲା। ତାଙ୍କର ଓକିଲ କହିଥିଲେ ଜେଲ୍ ରେ ତାଙ୍କର ଭଲ ବ୍ୟବହାର ପାଇଁ ତାଙ୍କ ଦଣ୍ଡ କମ କରି ଦିଆଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କର ଦଣ୍ଡ ଅକ୍ଟୋବରରେ ପୂରଣ ହେବ। ହିଥର ଏକ ଛୁଆକୁ ଜନ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ଯାହାସହ ଭେଟ ହେବାପାଇଁ ସେ ବ୍ୟାକୁଳ ରହିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published.