ପିଲାଟି ଚଢେଇକୁ ନିଜ ହାତରେ ଖୁଆଉଛି,ଏହି ୟୁନିକ ଭିଡିଓ ଜିତିବ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ

ଇଣ୍ଟରନେଟର ଦୁନିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କର ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | ଯାହାକୁ ଦେଖି ବେଳେବେଳେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଥାଏ ତ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆମ ମନ ଖୁସି ହୋଇଯାଏ | ଆଜିକାଲି ଏପରି ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବୁଝିଯିବେ ଯେ ପଶୁ-ପକ୍ଷୀମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସ୍ନେହ ଏବଂ ଭଲପାଇବା ଆବଶ୍ୟକ ରହିଥାଏ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ପିଲା ଗୋଟିଏ ଚଢେଇକୁ ନିଜ ହାତ ଉପରେ ବସାଇ ଖାଦ୍ୟ ଖୁଆଉଛି | ଯାହାକୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଏହା କହୁଛନ୍ତି ଯେ ପକ୍ଷୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଛନ୍ତି ଯେ ପିଲାମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବା ଉଚିତ |

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ ପିଲା ଏକ କାନ୍ଥ ଉପରେ ବସିଛି ଏବଂ ସେ ଗୋଟିଏ ଚଢେଇ ସାମ୍ନାରେ ନିଜ ହାତ ଦେଖାଇ ରଖିଛି | ପିଲାଟିର ହାତରେ ଗୋଟିଏ ଛୋଟ ପାତ୍ର ଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ସେ କିଛି ଦାନ ଏବଂ ପାଣି ରଖିଛି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ସେଠାକୁ ଦୁଇଟି ଚଢେଇ ଉଡି ଆସନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନେ ଦୁହେଁ ଉଡି ଉଡି ପିଲାଟିର ହାତରେ ବସି ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ଲାଗନ୍ତି |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓ ଏବଂ ପିଲାର ତାଳମେଳର ଏହି ଅନନ୍ୟ ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ଉପରେ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ନିଜ ରିଆକ୍ସନ ଦେଉଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି- ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ଦୃଶ୍ୟ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କୌଣସି ସୁନ୍ଦରତା ନାହିଁ | ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି- ଆଜିକାଲି ଦୁନିଆରେ ବହୁତ କମ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଉପରେ ପକ୍ଷୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଆଖି ବନ୍ଦ କରି ବିଶ୍ୱାସ କରିଥାନ୍ତି |

ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଆଇଏଫଏସ ଅଧିକାରୀ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ସହିତ ସେ କ୍ୟାପ୍ସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି – ନିରୀହତା ନିରୀହ ହୋଇଥାଏ | ଖବର ଲେଖାଯିବା ବେଳକୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରାୟ ୨୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକଥର ଦେଖାଯାଇଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *