ଭୁଲରେ ମାଆଙ୍କ ପାଖକୁ ଝିଅ ପଠାଇଦେଲେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହିତ ତିଆରି କରିଥିବା ଖରାପ ଭିଡିଓ ! ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ …ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ପ୍ରାୟତଃ କପଲ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୋମେଣ୍ଟକୁ ରୁମ ଭିତରେ ରେକର୍ଡ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। କପଲଙ୍କର କହିବା କଥାକି ସେକ୍ସକୁ କ୍ୟାମେରାରେ ରେକର୍ଡ କରିଲେ ତାଙ୍କର ଉତ୍ତେଜନାକୁ ବଢିଯାଏ ଓ ରୋମାନ୍ସ ଭଲ ହୁଏ। ଯଦି ଆପଣ ନିଜର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ମୂହୁର୍ତ୍ତକୁ କ୍ୟାମେରାରେ ରେକର୍ଡ କରୁଛନ୍ତି ତେବେ ତାହା ଅନେକ ଥର ମଧ୍ୟ ବିପଦ ହୋଇପାରେ। ଏମିତିରେ ଏକ ଅନୁଭବ ଏକ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ୟୁଜରକୁ ହୋଇଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସାଇଟ ରେଡିଟ ଉପରେ ଝିଅ ନିଜର ଅନୁଭବକୁ ସେୟାର କରି ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଗୁହାରି କରିଛନ୍ତି।

ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ସହିତ ହଲିଡେରେ ତିଆରି କରିଥିଲେ ଭିଡିଓ:-

ନ୍ଯୁଜ ପୋର୍ଟାଲ ଡେଲି ଷ୍ଟାରରେ ଛପାଯାଇଥିବା ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁସାରେ ସୋସିଆଲ ସାଇଟ ରେଡିଟରେ ଜଣେ ୟୁଜର ଲୋକଙ୍କୁ ବଡ ବିଚିତ୍ର ଘଟଣା ବିଷୟରେ କହିଲେ। ୨୩ ବର୍ଷୀୟ ଝିଅ କହିଲେକି ସେ ନିଜର ୨୫ ବର୍ଷୀୟ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ସହ ଛୁଟି ମନାଇ ଫେରିଥିଲେ ଯେଉଁଠି ସେ ବହୁତ ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୋମେଣ୍ଟରେ ବିତାଇଥିବା ଫୋଟକୁ କ୍ଲିକ କରିଥିଲେ। ଝିଅ କହିଲେକି ସେ ନିଜର କ୍ୟାମେରାରେ ସେକ୍ସ ଭିଡିଓ ତିଆରି କରିଥିଲେ। ଯାହାକୁ ସେ ସ୍ମୃତି ରୂପରେ ରଖିଥିଲେ। ଯୁବକଙ୍କ ପାଖରେ ଆଇଫୋନ ଅଛି ଯେଉଁଥିରେ ଫୋଟ ଓ ଭିଡିଓକୁ ମିଶାଇ ଏକ କଲାଜ ଭଳି ତିଆରି କରାଯାଏ ଯାହାକୁ ସହଜରେ ମାଲିକ ଦେଖିପାରିବେ ଓ ସେୟାର କରିପାରିବେ। ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ଏହି ଭିଡିଓ କୋଲାଜକୁ ନିଜର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ପଠାଇଲେ ଓ ଲେଖିଥିଲେ- କ୍ୟୁଟ ହଲିଡେ କୋଲାଜ। ଯେତେବେଳେ ଝିଅକୁ ସେହି ଭିଡିଓ ମିଳିଲା ସେ ସେହି କୋଲାଜର ଭିଡିଓକୁ ୧୦ ସେକେଣ୍ଡ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ଦେଖିଲେ ଓ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଲାଗିଲାକି ଏହି ଭିଡିଓରେ କେବଳ ତାଙ୍କର ଓ ତାଙ୍କ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କର କ୍ୟୁଟ ଫୋଟ ଅଛି ସେ ସେହି ଭିଡିଓକୁ ତାଙ୍କ ମାଙ୍କୁ ପଠାଇଦେଲେ। ଝିଅ ରେଡିଟରେ ଲେଖିଲେକି ତାଙ୍କୁ ଏହା ଜଣାନଥିଲାକି ଭିଡିଓରେ ଆଗକୁ ତାଙ୍କୁ ଦୁଇଜଣ ସେକ୍ସ କରୁଥିବାର ଏକ କ୍ଲିପ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ।

ଝିଅ ଭୁଲରେ ମାଙ୍କୁ ପଠାଇଦେଲେ ପ୍ରାଇଭେଟ ଭିଡିଓ:-

ଯେତେବେଳେ ଝିଅ ନିଜର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ କହିଲେକି ସେ ତାଙ୍କର ମାଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ପଠାଇଦେଇଛନ୍ତି ତୋ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ସେ କହିଲେକି ସେହି ଭିଡିଓରେ ତାଙ୍କ ଦୁଇଜଣଙ୍କର ପ୍ରାଇଭେଟ ମୋମେଣ୍ଟର ଭିଡିଓ ଅଛି। ଏହା ଜାଣି ଝିଅର ହୋସ ଉଡିଗଲା। ପୁଅ ଜଣକ ତାଙ୍କର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ କହିଲେକି ସେ ଭିଡିଓ ପଠାଇବା ସମୟରେ ସାଧାରଣ କ୍ୟାପସନ ଏଥିପାଇଁ ଦେଇଥିଲେ କାରଣ ଝିଅ ଭିଡିଓ ଦେଖି ତାଙ୍କର ହୋସ ଉଡିଯିବ। କିନ୍ତୁ ଝିଅ ଆଉ କିଛି କରିଦେଲେ। ଯାହାପରେ ସେ ବହୁତ ଖରାପ ଅନୁଭବ କରୁଥିଲେ। ସେ ଯେତେବେଳେ ମେସେଜ ପଡିଲେ ସେତେବେଳେ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିସାରିଥିବାର ଚିହ୍ନ ଆସିସାରିଥିଲା। ଏହାପରେ ଝିଅ ଜଣକ ଡରିଗଲେ। ସେ ରେଡିଟରେ ଯାଇ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିଲେ। ସେ ବୁଝିପାରୁନଥିଲେକି କଣ କରିବେ। କିଛି ସମୟ ପର୍ଯ୍ଯନ୍ତ ସେ ଜାଣିପାରୁନଥିଲେକି ତାଙ୍କ ମା ଭିଡିଓ ଦେଖିଛନ୍ତି ନା ନାହିଁ। ଯଦି ଝିଅ ନିଜର ପୋଷ୍ଟରେ କହିଲେକି ତାଙ୍କର ମା ଏହି ବିଷୟରେ କିଛି କଥା କହିନାହାନ୍ତି।

ଝିଅଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଲୋକ ସଜେସନ ଦେଉଛନ୍ତି:-

ଝିଅଙ୍କ ପୋଷ୍ଟ ଉପରେ ଲୋକ ନିଜର ପରାମର୍ଶ ଦେଉଛନ୍ତି। କିଛି ଲୋକଙ୍କର କହିବା କଥାକି ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ନିଜର ମାଙ୍କ ସହ ଏହି ବିଷୟରେ କିଛି କଥା ନହୁଅନ୍ତୁ କାରଣ ଏହା ସମ୍ଭବକି ତାଙ୍କର ମା ସଙ୍କୋଚରେ ତାଙ୍କୁ କିଛି କହିପାରୁନଥିବେ। ଯେତେବେଳେକି କିଛି ଲୋକଙ୍କର କହିବା କଥାକି ସେ ନିଜର ମାଙ୍କୁ ବୁଝାଇବା ଉଚିତକି ଭିଡିଓ ଭୁଲରେ ଚାଲି ଯାଇଥିଲା କାରଣ ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ମାଙ୍କ ମନରେ ଝିଅ ଓ ତାଙ୍କର ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଥିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *