ଜୋତାର ଡୋରି ବାନ୍ଧିବା ବାହାନାରେ ଯୁବକ କରୁଥିଲା ଝିଅମାନଙ୍କର ଖରାପ ଭିଡି଼ଓ, ଜାଣନ୍ତୁ ସେ କେଉଁ ଉପାୟରେ ଏମିତି ଖରାପ ଭିଡି଼ଓ ତିଆରି କରୁଥିଲା

ଗୁଲାବୀ ସହର ଜୟପୁରରୁ ଏକ ଅଜବ ପ୍ରକାରର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଆଜ୍ଞା ହଁ, ଏଠାରେ ଏପରି ଜଣେ ଧ୍ରୁତ ଯୁବକଙ୍କୁ ଧରାଯାଇଛି, ଯିଏ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ବୁଲୁଥିବା ଯୁବତୀମାନଙ୍କର ଶହ ଶହ ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡି଼ଓ ତିଆରି କରିଛନ୍ତି | ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ଅଛି | କୁହାଯାଉଛି ଯେ ପର୍ଯ୍ୟଟକସ୍ଥଳୀରେ ଦେଶୀ-ବିଦେଶୀ ମହିଳାମାନଙ୍କର ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡି଼ଓ ତିଆରି କରୁଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ନାମ ସୁରେଶ ଯାଦବ ଅଟେ | ଯୁବକ ବହୁତ ଚାଲାକର ସହିତ ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧିଥିବା ଝିଅମାନଙ୍କ ଭିଡି଼ଓ ତିଆରି କରୁଥିଲା |

ପୋଲିସ ଅନୁଯାୟୀ, ପ୍ରଥମେ ଯୁବକ ସ୍କର୍ଟ ପିନ୍ଧି ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଯୁବତୀମାନଙ୍କ ଆଖପାଖରେ ବୁଲୁଥିଲା, ତାପରେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ବସି ନିଜ ଜୋତାର ଡୋରି ବାନ୍ଧିବାର ନାଟକ କରୁଥିଲା ଏବଂ ମୋବାଇଲ ଫୋନକୁ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ ମୋଡ଼ରେ ମହିଳା ପର୍ଯ୍ୟଟକଙ୍କ ପାଦ ପାଖରେ ରଖି ସେମାନଙ୍କର ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡି଼ଓ ତିଆରି କରୁଥିଲା | ଜୟପୁରର ଆମେର ମହଲରେ ଧରାପଡିଥିବା ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ମୋବାଇଲରେ ଏପରି ଅନେକ କ୍ଲିପିଙ୍ଗସ ମିଳିଛି | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ଏହା ଯେ ମହିଳାମାନେ କିଛି ବି ଜାଣିପାରୁନଥିଲେ ଯେ ସେମାନଙ୍କର ଭିଡି଼ଓ ତିଆରି ହେଉଛି |

କିଏ ଏହି ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁରେଶ ଯାଦବ ?

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁରେଶ ଯାଦବ ସିକର ଜିଲ୍ଲାର ଶ୍ରୀମାଧପୁର ବ୍ଲକର ଗୋପାଳପୁରା ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଅଟେ | ଯିଏ କି ଫାଇନାନ୍ସର କାମ କରନ୍ତି | ସେହିପରି ତାର ଦୁଇଟି ପିଲା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | ସେ ଗତ କିଛି ଦିନ ହେଲାଣି ମାଉଣ୍ଟ ଆବୁ ଯାଇଥିଲା | ସେଠାରେ ଗୋଟିଏ ହୋଟେଲରେ ରହିଲା ଏବଂ ସେହି ରୁମରେ ଗୁଜୁରାଟୀର ଦୁଇଜଣ ଝିଅ ମଧ୍ୟ ଅଟକିଥିଲେ | ସେମାନେ ସୁରେଶ ଯାଦବଙ୍କୁ ଝିଅମାନଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡି଼ଓ ତିଆରି କରିବାର ଏହି ଟ୍ରିକ ବାହାର କଲେ | ଏହାପରେ ସୁରେଶ ସବୁ ସପ୍ତାହରେ ସିକରରୁ ଜୟପୁରକୁ ଭିଡି଼ଓ ତିଆରି କରିବାକୁ ଆସୁଥିଲା |

କେଉଁଠି ତିଆରି କରୁଥିଲା ଖରାପ ଭିଡି଼ଓ ?

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଖରାପ ଭିଡି଼ଓ ତିଆରି କରିବାପାଇଁ ସୁରେଶ ଯାଦବ ଭିଡଥିବା ସ୍ଥାନଗୁଡିକୁ ବାଛୁଥିଲା, ଯେଉଁଥିରେ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ, ବଜାର, ସପିଙ୍ଗ ମଲ ଇତ୍ୟାଦି | ସେହିପରି ଗୁପଚୁପ, ଚାଟର ଠେଲା ଏବଂ ବସଗୁଡିକରେ ମଧ୍ୟ ଭିଡି଼ଓ ତିଆରି କରାଯାଇଛି |

କିପରି ରେକର୍ଡ କରୁଥିଲା ଆପତ୍ତିଜନକ ଭିଡି଼ଓ :-

ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁରେଶ ଯାଦବ ଫ୍ରକ, ସ୍କର୍ଟ କିମ୍ବା ଗୋଟେ ଜିନିଷ ପିନ୍ଧି ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଝିଅମାନଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଉଥିଲା | ତାପରେ ନିଜ ଜୋତାର ଡୋରି ବାନ୍ଧିବାର ନାଟକ କରୁଥିଲା | ନିଜେ ତଳେ ବସି ଯାଉଥିଲା ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ ନିଜ ମୋବାଇଲର ଭିଡି଼ଓ କ୍ୟାମେରା ଚାଲୁ କରି ତାକୁ ମଧ୍ୟ ତଳେ ରଖି ଦେଉଥିଲା | ତାପରେ ଏକରୁ ଦୁଇ ମିନିଟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭିଡି଼ଓ ତିଆରି କରୁଥିଲା | ଏହାବ୍ୟତୀତ ଜୟପୁର ପୋଲିସ ଅନୁଯାୟୀ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁରେଶ ଯାଦବ ଆରମ୍ଭରେ ପଚରାଉଚରାରେ କହିଥିଲା ଯେ ସେ ଏହି ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡି଼ଓ ନିଜେ ଦେଖିବାପାଇଁ ତିଆରି କରୁଥିଲା | ପୋଲିସ ଏହି କଥା ମଧ୍ୟ ଜାଣିବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯେ ସୁରେଶ ସେହି ଭିଡିଓକୁ କୌଣସି ଓଟିଟି ପ୍ଲାଟଫର୍ମକୁ ବିକ୍ରି କରିଛି କି ନାହିଁ | ଏହାସହିତ ସୁରେଶର ଏହି ଖରାପ କାମରେ ଆଉ କିଏ କିଏ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.