ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟି ସମୟରେ କୁମ୍ଭୀରର ଆ-କ୍ର-ମ-ଣ, ମହିଳାଙ୍କ ହାତକୁ ଜୋରରେ ଦବାଇଲା,ଓ ଆଉ ତା ପରେ …ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ୟୁଟାର ସଲ୍ଟ ଲେକ ସିଟିରେ ଗୋଟିଏ କୁମ୍ଭୀର ହ୍ୟାଣ୍ଡଲର ଉପରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା|ପ୍ରକୃତରେ ଏଠାରେ ସ୍କେଲ୍ସ ଏଣ୍ଡ ଟେଲ୍ସରେ ଗୋଟିଏ ଛୁଆର ଜନ୍ମଦିନ ପାର୍ଟି ସମୟରେ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ମହିଳା ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରଙ୍କ ହାତକୁ ନିଜର ଜବଡାରେ ଦବାଇଲା ଫଳରେ ସେଠାରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ୟ୍ଯ ହୋଇଗଲେ|କୁମ୍ଭୀର ଦେଖିବାକୁ ପହଞ୍ଚିଥିବା ଏକ ଛୁଆ ତାକୁ ଦେଖି ଡରି କାନ୍ଦିଲା|

ଛୁଆକୁ କାନ୍ଦୁଥିବାର ଦେଖି ମହିଳା ହ୍ୟାଣ୍ଡଲର କହିଲେ ସେ ଜୀଵ ମୋତେ ଭଲ ପାଏ ଓ ଏହାପରେ କିଛି ହେବନାହିଁ|ଯଦିଓ ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରଙ୍କ ହାତକୁ ଜଵଡାରେ ନେବା ଦେଖିକି ସେଠାରେ ମହଜୁଦ ଅତିଥି ଡୋନୀ ଭାଇସ ମେନ ପାଣିକୁ ଡେଇଁ କୁମ୍ଭୀର ପିଠିରେ ଚଢିଗଲେ ଫଳରେ କୁମ୍ଭୀର ମହିଳା ହ୍ୟାଣ୍ଡଲରଙ୍କ ହାତ ଛାଡିଦେଲା|

ଏଵେ ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଗଲା ଓ ଲକ୍ଷ୍ଯ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖିସାରିଲେଣି|ଏହି ମାମଲାକୁ ନେଇ ହେଣ୍ଡଲ ବୁଲ ଓ ଉସ ସ୍କେଲ୍ସ ଓ ଟେଲ୍ସ କେନ୍ଦ୍ରର ମାଲିକଙ୍କ କହିବାନୁଯାୟୀ ହମଲା ଫଳରେ କୈାଣସି କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇନାହିଁ|

ହ୍ୟାଣ୍ଡଲର ବୁଲକୁ କୁମ୍ଭୀର ଯୋଗୁଁ ଘା ଫଳରେ ହାତର ସର୍ଜରୀ କରିବାକୁ ପଡିଲା|ସେ କହିଛନ୍ତି ଆମେ ତାକୁ ରଖିବାକୁ ଯେତେ ସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛୁ|ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ ଆମର ଦେଖାଶୁଣା କରୁଛି ଓ ପସନ୍ଦ ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେ କିଛି କ୍ଷତି କରିବ ନାହିଁ|

ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ୟୁଟାର ସ୍ଥାନୀୟ ସମାଚାର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତିନି ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟଧରି ଡାର୍ଥ ଗୋଟର କୁମ୍ଭୀର ସହ କାମ କରିଆସିଛନ୍ତି|କୁମ୍ଭୀର ଆଦେଶ ଦେବାପାଇଁ ପ୍ରଶିକ୍ଷିତ କରାଯାଇ ଥିଲା|

ତାର ହ୍ୟାଣ୍ଡଲର ଵୁଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ,”ଓଃ ମୁଁ ତାକୁ ଭଲ ପାଏ| ସେ ମୋ ପରିବାରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟ ଭଳି|”ସେଠାରେ କାମ କରୁଥିବା ଯେକୌଣସି ବ୍ୟକ୍ତି ପାଇଁ ସତ୍ୟ ଯେ ସମସ୍ତେ ଡାର୍ଥ କୁମ୍ଭୀରକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି|

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *