କୁକୁରମାନଙ୍କ ସହିତ ମସ୍ତି ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା,ପଛପଟୁ ଆସି ଦେଲା ଏମିତି ଧକ୍କା ଯେ ମାଲିକାଣି କଚାଡି ହୋଇ ତଳେ ପଡିଲା,ଆଉ ତା ପରେ ..ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ପଶୁମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ମସ୍ତି କରିବାର କୌଣସି ସୁଯୋଗ ହରାନ୍ତି ନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ଅନେକଥର ଏହି ମସ୍ତି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଏତେ ମହଙ୍ଗା ପଡ଼ିଯାଏ ଯେ ସେମାନେ ପଶୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଅନେକ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ବୁଝିଯିବେ ଯେ ଅନେକଥର ମସ୍ତି କରିବା ଚକ୍କରରେ ନେବା ବଦଳରେ ଦେବାକୁ ପଡ଼ିଯାଏ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ସେଥିରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଜଣେ ମହିଳା ନିଜ ପୋଷା କୁକୁରମାନଙ୍କ ସହିତ ମସ୍ତି କରିବାର ମୁଡ଼ରେ ଦୌଡୁଛନ୍ତି | ପ୍ରଥମେ ତ ମହିଳାଜଣକ କୁକୁରମାନଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚି ବସିପଡ଼ନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କୁକୁରମାନେ ଖୋଜି ଖୋଜି ତାଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବାମାତ୍ରେ ମହିଳା ବହୁତ ଜୋରରେ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ତାଙ୍କୁ ପିଛା କରୁଥିବା ଦୁଇଟି କୁକୁର ବହୁତ ଜୋରରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଦଉଡନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ କୁକୁର ଦୌଡ଼ି ଆସି ସିଧା ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଆଟାକ କରିଦିଏ |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Best Virall Videos (@bestvirallvideos)

ଯଦି ଆପଣ ଭିଡିଓକୁ ଭଲଭାବରେ ଦେଖୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବୁଝିପାରୁଥିବେ ଯେ କୁକୁର ମହିଳା ଉପରେ କେତେ ଖତରନାକ ଭାବରେ ଆଟାକ କରିଛି | ତେବେ ଅନୁମାନ କରାଯାଇପାରେ ଯେ ମହିଳାଜଣକ ବହୁତ ଜୋରରେ ଆଘାତ ହୋଇଯାଇଥିବେ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଅନେକ ଲୋକ କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ଯଦି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନିଜ କୁକୁର ସହିତ ମସ୍ତି କରିବା ମୁଡ଼ରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଥରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖିବା ଉଚିତ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ bestvirallvideos ନାମକ ଇନ୍ସଟା ପେଜରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଇନ୍ସଟାରେ ପ୍ରାୟ ୧୫ ଘଣ୍ଟା ପୂର୍ବରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଥିଲା | ଖବର ଲେଖାଯିବା ବେଳକୁ ଏହି ଭିଡିଓରେ ୮୦୦ରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ ଆସିଛି | ଏହାସହିତ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଲୋକମାନେ ଲଗାତାର କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.