CRPF ର ଯବାନ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇଲେ, ତାପରେ ଏପରି ଥିଲା ଦବଂଗ ଖାନଙ୍କ ରିଆକ୍ସନ

ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସ ତାଙ୍କୁ ଦବଂଗ ଖାନ ନାମରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣନ୍ତି | ସଲମାନ ଖାନ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ଏଗ୍ରେସିଭ ସୁପରଷ୍ଟାର ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା ଅଟନ୍ତି | କାରଣ ରିଏଲ ଲାଇଫରେ ମଧ୍ୟ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ପାରା ବହୁତ ଜଲଦି ଚଢ଼ିଯାଏ ଏବଂ ରାଗରେ ସେ ଅନେକଥର ନିଜ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବାହାରକୁ ପଳାଇଯାନ୍ତି | ତେବେ ପ୍ରକୃତରେ ଏହା ଯେ ସଲମାନ ଖାନ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ନେଇ ସବୁବେଳେ କପରେଟ କରିଥାନ୍ତି |

CRPF ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଅଟକାଇଲେ :-

ନିକଟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଥିବା ସଲମାନ ଖାନଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଶାଳୀନତା ଏବଂ କପରେଟ ନେଚରକୁ ଦେଖାଇଥାଏ | ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ରେକର୍ଡ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦବଂଗ ଖାନ ନିଜର ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ଗାଡ଼ିରୁ ଓହ୍ଲାଇ ଗେଟ ଆଡକୁ ବଢ଼ୁଥାନ୍ତି | ସେ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବାକୁ ଯିବାମାତ୍ରେ ଜଣେ CRPF ଙ୍କ ଜବାବ ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଦେଲା |

ସଲମାନ କଲେ ଫୁଲ କପରେଟ :-

ସଲମାନ ଖାନ ତୁରନ୍ତ ବୁଝିଯାନ୍ତି ଯେ ଏହା ଏକ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଚେକ ଅଟେ ଏବଂ ସେ ନିଜର ମାସ୍କ ହଟାଇ ତୁରନ୍ତ ସିକ୍ୟୁରିଟି ଚେକର ପ୍ୟାରାମିଟର୍ସକୁ ଫୋଲୋ କରନ୍ତି | ଦବଂଗ ଖାନଙ୍କ ଏହି ଷ୍ଟାଇଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖୁବ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଅନେକ ଲୋକ କମେଣ୍ଟ ସେକ୍ସନରେ CRPF ର ସେହି ଜବାବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିଜ ଡ୍ୟୁଟିରେ ଭେଦଭାବ ନ କରି କାମ କରିବାର ଷ୍ଟାଇଲକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Viral Bhayani (@viralbhayani)

ଟାଇଗର-3 ରେ ଦେଖାଯିବେ ସଲମାନ ଖାନ :-

କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଦବଂଗ ଖାନ ଖୁବଶୀଘ୍ର ‘ଟାଇଗର-3 ‘ ରେ କାମ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯିବେ | ସଲମାନ ଖାନ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ ଦେଖାଯିବା ପଛରେ ମଧ୍ୟ ଗୋଟିଏ କାରଣ ରହିଛି ଏବଂ ତାହା ହେଉଛି ସେ ନିଜର ଅପକମିଙ୍ଗ ମେଗା ମୁଭିର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ବାହାରକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମରେ ଜବରଦସ୍ତ ଆକ୍ସନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ | କିନ୍ତୁ ଫିଲ୍ମର ଫାର୍ଷ୍ଟ ଲୁକ କେବେ ରିଲିଜ ହେବ ଏହା ତ କେବଳ ସମୟ ହିଁ କହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *