ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ: ଜେମ୍ସ ଆଣ୍ଡରସନଙ୍କ ହରକତ,ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନୀଙ୍କ ଫଟୋକୁ ନେଇ କଲେ ଏମିତି କାଣ୍ଡ

ଭାରତୀୟ ଦଳ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖେଳାଯାଇଥିବା ଦ୍ୱିତୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ଭାରତ ୧୫୧ ରନରେ ବିଜୟ ହାସିଲ କରି ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଦଳର ମେରୁଦଣ୍ଡ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି|ଲର୍ଡସର ଐତିହାସିକ ପଡ଼ିଆରେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ବଡ ସଫଳତା ଅଟେ|ଏହି ମୁକାବିଲା ସମୟରେ ଦୁଇଦଳର ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟରେ ଜୋଶ କମିନଥିଲା ଓ ଏହି କାରଣରୁ ପଡ଼ିଆରେ ଖେଳାଳି ମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁବାର ଗରମ ନଜର ଆସିଥିଲା|

ନିଜର ଖେଳାଳିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ବହସ ଦେଖିଥିବେ ଯେ ଭାରତୀୟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ବହୁତଥର ରାଗରେ ନଜରକୁ ଆସିଥିଲେ|ଏହି ଅନ୍ଦାଜକୁ କିଛି ଲୋକ କହିଛନ୍ତି ଠିକ ତ କିଛି ଖରାପ|ଯଦିଓ ପଡ଼ିଆରେ ବହୁବାର ଖେଳାଳିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ନିରାଶର ମାହୋଲ ଦେଖାଯାଇଥିଲା ଓ ଯେତେବେଳେ ଵଡ ଦଳ ମଧ୍ୟରେ ଖେଳ ହେଉଛି|ଯଦିଓ ଏହି ସମୟରେ ଇଂଲଣ୍ଡର ଦିଗ୍ଗଜ ବୋଲର ଜେମ୍ସ ଆଣ୍ଡରସନର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି|

ଭାରତ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ହେଉଥିବା ଟକ୍କର ମଧ୍ୟରେ ଜେମ୍ସ ଏଣ୍ଡରସନର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି|ଏହି ଭିଡିଓରେ ଭାରତୀୟ ଖେଳାଳିଙ୍କ ଫଟୋ ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି|

ପ୍ରକୃତରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଆଇପିଏଲ ୨୦୧୯ ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ରବିଚନ୍ଦ୍ରନ ଅଶ୍ୱିନୀ ବଟଲରକୁ ମାକାଡିଙ୍ଗ କରିଥିଲେ|ଏହାପରେ ଆଣ୍ଡରସନ ଅଶ୍ୱିନୀଙ୍କ ଫଟୋକୁ ଖଣ୍ଡ ଖଣ୍ଡ କରୁଥିବା ସମୟରେ ବେଶର୍ମା ହୋଇ ହସୁଥିଲେ|ଖେଳାଳି ମଧ୍ୟରେ ବେହସ ହେବା ଅଲଗା କଥା କିନ୍ତୁ ଏମିତି ହଇରାଣ କରିବା ନିନ୍ଦନୀୟ|ଏହା ସିଧା ଏକ ଖେଳାଳିର ଖେଳ ଭାବନା ଦର୍ଶାଇଥାଏ|

ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବା ମାତ୍ରେ ଆଣ୍ଡରସନ ରାଗୁଛନ୍ତି ଓ ତାଙ୍କୁ ଗାଳି ଶୁଣାଇଛନ୍ତି|

୫ ମ୍ୟାଚ ବିଶିଷ୍ଟ ଟେଷ୍ଟ ସିରିଜରେ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଇଂଲଣ୍ଡକୁ ୧୫୧ ରନର ଟାର୍ଗେଟ ଦେଇଥିଲେ|ଏହି ମୁକାବିଲାରେ ସମୟ ଏମିତି ଥିଲା ଯେ ଇଂଲଣ୍ଡ ସହଜରେ ମ୍ୟାଚ ଜିତିଯାଇ ଥାନ୍ତା|କିନ୍ତୁ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଏମିତି ହେବାକୁ ଦେଲା ନାହିଁ|ସାମି ଓ ବୁମରାର ସହଭାଗିତା ଭାରତୀୟ ଦଳକୁ ମ୍ୟାଚରେ ବନେଇ ରଖିଲା ଓ ବୋଲିଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ହେଇଥିଲା|ଶେଷରେ ଭାରତ ଏହି ମୁକାବିଲା ଜିତିଲା|ଭାରତ ଓ ଇଂଲଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ତୃତୀୟ ଟେଷ୍ଟ ମ୍ୟାଚ ୨୫ ଅଗଷ୍ଟରୁ ଲର୍ଡସରେ ଖେଳାଯିବ|

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *