ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ଦେବା ବାହାନାରେ ଡକାଇଲେ, ଆଉ ଚଳନ୍ତା କାରରେ କଲେ ବ-ଳା-ତ୍କା-ର…ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ଜାତୀୟ ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ପାର୍କ ଅଞ୍ଚଳରେ ଚଳନ୍ତା କାରରେ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ କଥିତ ଭାବରେ ବଳାତ୍କାରର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ଦୁଇ ଜଣ ଲୋକଙ୍କୁ ଗି-ର-ଫ କରିଛି | ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଉପରେ ଏକ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ କରି ଯାଞ୍ଚ ଆରମ୍ଭ କରି ଦିଆଯାଇଛି |

ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାକିରି ଦେବା ନାମରେ ସହରକୁ ଆଣିଥିଲେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ :-

ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସ କହିଛି ଯେ ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ଦିଲ୍ଲୀର ଶାସ୍ତ୍ରୀ ପାର୍କ ଅଞ୍ଚଳରେ ଗୋଟିଏ କାରରେ ଦୁଇଜଣ ଲୋକ ଜଣେ ୩୫ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳାଙ୍କ ସହିତ କଥିତ ଭାବରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ କଲେ | ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ଅ-ଭି-ଯୁ-କ୍ତ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କୁ ଚାକିରୀ ଦେବା ନାମରେ ସହରକୁ ଆଣିଥିଲା | ଏମାନେ ସମସ୍ତେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ନୋଏଡାର ସୁରଜପୁରର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି | ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳା ଜଣକ ଅଗଷ୍ଟ ୧୬ ତାରିଖରେ ଥାନାକୁ ଆସି ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ, ଯାହା ଆଧାରରେ ଉଭୟ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରି ନିଆଯାଇଥିଲା |

ପୋ-ଲି-ସ ଏହି ଧାରା ଅଧୀନରେ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି ମାମଲା :-

ପୋଲିସ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପୀଡିତାଙ୍କ ବୟାନ ରେକର୍ଡ କରିବା ପରେ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା | ସେହିପରି ତାଙ୍କସହିତ ସେଠାରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଥିଲା | ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହିଳାଙ୍କ ଅ-ଭି-ଯୋ-ଗ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଡାକ୍ତରୀ ପରୀକ୍ଷା ରିପୋର୍ଟକୁ ଆଧାର କରି ଭାରତୀୟ ଦଣ୍ଡବିଧି ସଂହିତା ଧାରା 376-D (ସାମୁହିକ ଦୁଷ୍କର୍ମ) ଏବଂ 506 (ଅପରାଧିକ ଭୟଭୀତତା) ର ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି |

ମହିଳା କହିଥିଲେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ପରିଚୟ :-

ଦିଲ୍ଲୀ ପୋ-ଲି-ସ-ର ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପଚରାଉଚରା ସମୟରେ ମହିଳା ଜଣେ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଏବଂ କାରର ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ ନମ୍ବର ମଧ୍ୟ ଦେଇଥିଲେ | ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ କାରର ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ ନମ୍ବରକୁ ଆଧାର କରି ପୋଲିସର ଗୋଟିଏ ଟିମ ଏହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜେଲ ପଠାଇ ଦିଆଯାଇଛି ଏବଂ ଗାଡିକୁ ଜବତ କରି ନିଆଯାଇଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *