ମେକଅପ ପରେ ଏମିତି ଦେଖାଗଲା କନ୍ୟାର ଚେହେରା, ଦେଖି ଲୋକ କହିଲେ-କଣ ମଜାକ ଅଟେ ?-ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

Wedding Video:-

ବିବାହରେ ବର ହଜାର-ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦେଇ ନିଜକୁ ବ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲରରେ ପ୍ରସ୍ତୁତି କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଅନେକ ଥର ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପାଇଁ ଚେହେରା ଆହୁରି ଖରାପ କରିଦିଅନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏମିତି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଦେଖାଯାଇପାରିବକି କନ୍ୟା ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ବିନା ମେକଅପରେ ଅଲଗା ଦେଖାଯାଉଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେମିତି ବ୍ରାଇଡାଲ ମେକଅପ ସମ୍ପୂର୍ଣ ହେଲା ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ସୁନ୍ଦରତା ଦେଖିବାର ଥିଲା।

ବରର ଚେହେରା ଦେଖି ଲୋକ ଡରିଗଲେ:-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ କିଛି ଏମିତି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି, ଯେଉଁଥିରେ ବ୍ରାଇଡାଲ ମେକଅପ ପାଇଁ କନ୍ୟା ବ୍ୟୁଟି ପାର୍ଲରରେ ହୋଇଥାଏ। ମେକଅପ ସମୟରେ କନ୍ୟାର ସାଙ୍ଗ ନିଜର ଏକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ରିଲ୍ସର ଭିଡିଓ ସୁଟ କରିଲେ। ମେକଅପ ପରେ କନ୍ୟା ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ସାଙ୍ଗ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଫିଲ୍ଟର ବ୍ୟବହାର କରି ଚେହେରା ଖରାପ କରିଦେଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି।

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Manav Routray (@manav_routray_official)

ବରର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ମଜାକ ଉଡାଗଲା:-

ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକ ବହୁତ ମଜାକ ଉଦାଉଛନ୍ତି। ଏତିକି ନୁହେଁ, କନ୍ୟାଙ୍କ ସହିତ ବର ସହ ମଧ୍ୟ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଫିଲ୍ଟରକୁ ୟୁଜ କରାଯାଉଛି ଓ ମଜାକ କରାଯାଉଛି। ବର ଓ କନ୍ୟାର ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେଉଅଛି। ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୪୧ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *