ଛୋଟ ପଟା ଉପରେ ଖତରନାକ ଭାବରେ ସାଇକେଲ ଚଳାଉଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା…ଆପଣ ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖନ୍ତୁ

ଦୁନିଆରେ ତ ଅନେକ ସାହସୀ ମଣିଷ ଅଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଅଲଗା କାମ କରିବା ଚକ୍କରରେ ସମସ୍ୟାକୁ ଆପଣାଇ ନିଅନ୍ତି | କିଛି ଲୋକ ତ ଏତେ ଜିଦିଆ ହୋଇଥାନ୍ତି ଯେ ନିଜ ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ଖାତିର କରିନଥାନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ କହିବାର ଅର୍ଥ ଏହା ଯେ କିଛି ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଦେଖାଇ ହେଡଲାଇନରେ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଏହି ଇଚ୍ଛା ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟାର ଶିକ୍ଷା ପାଲଟିଯାଏ | ତାପରେ ତାଙ୍କୁ ନେଇ ଖୁବ ଉପହାସ କରାଯାଏ | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଏହିପରି ଭାବରେ ଖତରନାକ ରାସ୍ତା ଉପରେ ସାଇକେଲ ଚଳାଉଥିଲା | କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଯାହା ହେଲା, ତାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ହସିଲେ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ସେଥିରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି ଅଲଗା ପାଇଁ ଖତରନାକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରି ବହୁତ ଛୋଟ ପଟା ଉପରେ ସାଇକେଲ ଚଳାଉଛନ୍ତି | ଏହି ଛୋଟ ପଟା ଉପରେ ସାଇକେଲ ଚଳାଇ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନେକଥର ହଲଚଲ ହୁଏ, କିନ୍ତୁ ସେ ଯେକୌଣସି ପ୍ରକାରେ ନିଜକୁ ସମ୍ଭାଳିନିଏ | କିନ୍ତୁ ଶେଷରେ ଯାଇ ତାର ବାଲାନ୍ସ ବିଗିଡି ଯାଏ ଏବଂ ସେ ତଳେ ଯାଇ ପଡେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ କିଛି ଲୋକ ଉପହାସ କରୁଛନ୍ତି ତ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଦୟା ଆସୁଛି | ଏହାସହିତ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ସେୟାର ମଧ୍ୟ କରାଯାଉଛି |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ‘@HldMyBeer’ ନାମକ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଭିଡିଓ ସହିତ ବହୁତ ମଜାଳିଆ କ୍ୟାପ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଲେଖାଯାଇଛି | ଖବର ଲେଖାଯିବା ବେଳକୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୨୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଥିଲେ | ସେହିପରି ଭିଡିଓରେ ୟୁଜର୍ସ ମଜା ନେଇ କମେଣ୍ଟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ଲେଖିଲେ ଏ କିଛି ଚମତ୍କାର କରିବା ଚକ୍କରରେ ଲୋକମାନେ ନିଜର ଜୀବନକୁ ମଧ୍ୟ ବିପଦରେ ପକାଇ ଦେଉଛନ୍ତି | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣାନାହିଁ ପ୍ରକୃତରେ ଲୋକମାନେ ଏପରି କାହିଁକି ଯେ କରନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ କି ଅନେକଥର ଏପରି ଫାଲତୁ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ପାଇଁ ଲୋକମାନଙ୍କ ଜୀବନ ମଧ୍ୟ ଚାଲିଯାଏ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *