ଟୟଲେଟ ଭିତରେ ଜଣେ କପଲଙ୍କ ଭିଡ଼ିଓ ବନାଉଥିବା ସମୟରେ ଧରାପଡ଼ିଲା ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ,ତା ପରେ ଘଟିଲା ଏମିତି କିଛି

36 ବର୍ଷୀୟ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଏକ ସାର୍ବଜନିକ ଶୌଚାଳୟର ଏକ କକ୍ଷରୁ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସମ୍ବନ୍ଧ ବନାଉଥିବା ଏକ ଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ କରୁଥିବା କାରଣରୁ 17 ସପ୍ତାହ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଜେଲଦଣ୍ଡ ଶୁଣାଇ ଦିଆଗଲା। ଚ୍ୟାନେଲ ନ୍ୟୁଜ ଏସିଆ ଖବର ମୁତାବିକ କୁପୁସାମୀ କାର୍ତ୍ତିକକୁ ତିନୋଟି ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କରିବାପରେ ଜେଲ ଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରାଗଲା।

ପବ୍ଲିକ ଟୟଲେଟ ଭିତରେ ଗାଧୋଉଥିବା କପଲଙ୍କର ଭିଡ଼ିଓ ବନାଇଥିଲେ:-

ଏହି ଘଟଣା ବିଷନ-ଆଙ୍ଗ ମୋ କିୟୋ ପାର୍କର ଏକ ସାର୍ବଜନିକ ଶୌଚାଳୟର ଅଟେ ଯେଉଁଠାରେ କାର୍ତ୍ତିକ ଏକ ରୁମ ରେ ଜଣେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ଗାଧୋଉଥିବା ସମୟର ଭିଡ଼ିଓ ବନାଇଦେଲେ। ଦୁଇଦିନ ପରେ ସେ ସେହି ସ୍ଥାନରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ଅପେକ୍ଷା କଲା କାରଣ ସେ ଏକ ଖାଆସ ସମୟରେ ଫେରିବେ।

ଆରୋପୀ ବ୍ୟକ୍ତି ନେଲେ କେତେଲ ଫୋଟୋ:-

କାର୍ତ୍ତିକ ନିଜର ମୋବାଇଲରେ ତିନୋଟି ଭିଡ଼ିଓ ବନାଇଥିଲେ ଓ ତାଙ୍କର ଚାରିରୁ ପାଞ୍ଚଟି ଲଙ୍ଗଳା ଫୋଟୋ ନେଇଥିଲେ। ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କର ଚେହେରା ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଥିଲା। ସେ 19 ନଭେମ୍ବର 2020ରେ ପାର୍କରୁ ଫେରି ଏକ ଅଲଗା ଶୌଚାଳୟ ଭିତରକୁ ଯାଇଥିଲା ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଭିଡ଼ିଓ ବନାଇଥିଲା। ଏକ ଅଜ୍ଞାତ ମହିଳାଙ୍କୁ ଶୌଚାଳୟ ଯିବାରେ ଦେଖାଗଲା।

ପ୍ରେମିକାଙ୍କୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖାଗଲା:-

ଏହାପରେ 22 ବର୍ଷୀୟ ବ୍ୟକ୍ତି ପୋଲିସକୁ ଡକାଇ କହିଥିଲା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ମୁଁ ଧରିଛି ଓ ସେ ମୋ ପ୍ରେମିକାକୁ ଆପତ୍ତିଜନକ ଅବସ୍ଥାରେ ଦେଖୁଥିଲା। କାର୍ତ୍ତିକକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇ ତା’ର ଫୋନ ଜବତ ମଧ୍ୟ କରାଗଲା। ଯାଞ୍ଚରେ ତା’ ଫୋନ ରୁ ଅନ୍ୟ ଭିଡ଼ିଓ ମଧ୍ୟ ମିଳିଥିଲା।

Leave a Reply

Your email address will not be published.