ଛୋଟ ଝିଅ ଜିମନାଷ୍ଟରେ ଏମିତି ଦେଖାଇଲେ ଚମତ୍କାର, ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦେଖି ଲୋକ କହିଲେ – ଅଲମ୍ପିକରେ ଏପରି ମିଳିଥାଏ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଯଦି ପାଞ୍ଚ ଥର ଅଲିମ୍ପିକ ସ୍ୱର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ବିଜେତା ଜଣେ ଝିଅକୁ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟିକ କରୁଥିବା ଦେଖି ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହାର ଅର୍ଥ ହେଉଛି ଏହି ଭିଡିଓ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ | ନାଦିଆ କୋମନେସି ରବିବାର ଦିନ ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଭିଡିଓକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ଝିଅ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟିକ ଟ୍ରେନିଂ ସେଣ୍ଟରରେ କଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି |

ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କର ହୋସ ଉଡିଯିବ :-

ନାଲି ରଙ୍ଗର ସାର୍ଟ ଏବଂ ସ୍ଵେଟପ୍ୟାଣ୍ଟ ପିନ୍ଧି ଛୋଟ ଝିଅଟି ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛନ୍ତି | ସେ ନିଜ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦ୍ୱାରା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଲେ | ଶିଶୁ କନ୍ୟାର ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଷ୍ଟଣ୍ଟକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଖୁସି ହୋଇଯିବେ | ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ତାର କ୍ଳାସମେଟ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଷ୍ଟଣ୍ଟକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ୪.୭ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକଥର ଦେଖାଯାଇଛି |

ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସହବାଗ ମଧ୍ୟ କଲେ ଟ୍ୱିଟ :-

ପୂର୍ବତନ ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟର ବୀରେନ୍ଦ୍ର ସହବାଗ ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟରରେ ଝିଅ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପରଫରମାନ୍ସକୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରିଛନ୍ତି | ଝିଅର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ ମଣିଷ ଯଦି ଚାହିଁବ ସବୁ କିଛି କରିପାରିବ |’ ଝିଅର ପ୍ରଦର୍ଶନର ଫୁଟେଜ ମାଇକ୍ରୋବ୍ଳଗିଙ୍ଗ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହୋଇଗଲା, ଯେଉଁଠାରେ ଅନେକ ଲୋକ ଝିଅଟିକୁ ପ୍ରଶଂସା କଲେ | ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲାଇକ କରିବା ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ଦେଉଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *