ସ୍କୁଟି ଚଳାଇବା ଶିଖୁଥିବା ମହିଳା ବ୍ରେକ ମାରିବା ବଦଳରେ ବୁଲାଇ ଦେଲେ ଏକସିଲେରେଟର, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା…ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ ଆଉ ହସି ହସି ଗଡ଼ନ୍ତୁ

ଯଦି ଆପଣ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆକ୍ଟିଭ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ନା କିଛି ହସାଇବା ପରି ଭିଡିଓ ଆସୁଥିବ | ଅନେକଥର ଏହି ଭିଡିଓ ଗୁଡିକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହୋଇଥାଏ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ଏହି ଭିଡିଓ ଗୁଡିକୁ ଦେଖି ବହୁତ ହସ ଲାଗିଥାଏ | ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଭୁଲରେ ବ୍ରେକ ମାରିବା ବଦଳରେ ଏକସିଲେରେଟର ବୁଲାଇଦେଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଗାଡି ଅଟକିବା ବଦଳରେ ଚାରିଆଡେ ବୁଲିବାକୁ ଲାଗିଲା | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | କିଛି ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ହସି ହସି ଗଡି ଯାଉଛନ୍ତି ତ ଆଉ କିଛି ଲୋକ କମେଣ୍ଟ କରି ପଚାରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେହି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଆଘାତ ଲାଗି ନାହିଁ ତ |

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଘର ବାହାରେ ସ୍କୁଟି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରୁଛନ୍ତି, ସେ ସ୍କୁଟି ଷ୍ଟାର୍ଟ କରିବାମାତ୍ରେ ତାଙ୍କ ସ୍କୁଟି ସାମ୍ନା ଆଡକୁ ବୁଲିବାପାଇଁ ସ୍କୁଟିକୁ ବୁଲାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ନିଜ ସ୍କୁଟି ବୁଲାନ୍ତି, ସେ ସାମ୍ନାରେ ପୋଷାକ ଶୁଖୁଥିବା ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସହିତ ଧକ୍କା ହୋଇଯାନ୍ତି ଏବଂ ବ୍ରେକ ମାରିବା ବଦଳରେ ଏକସିଲେରେଟର ବୁଲାଇ ଦିଅନ୍ତି ଏବଂ ଷ୍ଟାଣ୍ଡ ସହିତ ବାହାରକୁ ବାହାରି ଯାଆନ୍ତି |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by जाट के jøkes (@jaat_k_jokes)

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ jaat_k_jokes ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ହସ ଅଟକୁନାହିଁ | ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲାଗିଲା, ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଜଣାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *