ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପାଠ ପଢ଼ାରେ ଥିଲା ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ, ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ହେଲ୍ପ କରିବାପାଇଁ ବାହାର କଲେ ଅଜବ ଯୁଗାଡ଼

ସ୍କୁଲ ପରୀକ୍ଷାରେ ନକଲର ଅନେକ କାହାଣୀ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଶୁଣିଥିବେ ଏବଂ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଅନ୍ୟଠାରୁ କପି କରି ଅନେକଥର ଧରାପଡିଯାନ୍ତି ବୋଲି ମଧ୍ୟ ଶୁଣିଥିବେ | କିନ୍ତୁ କଣ ହେବ ଯେତେବେଳେ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ପରୀକ୍ଷାରେ ପହଞ୍ଚିଯିବ | ଜଣେ ପ୍ରେମୀ ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ପାଇଁ ଏପରି କିଛି କାରନାମା କରିଦେଲା, ଯାହାକୁ ଜାଣି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ |

ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ପରୀକ୍ଷା ଦେବାପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଲା ଯୁବକ :-

ଦି ଷ୍ଟାରର ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଆଫ୍ରିକାର ମୁଲଫ ସେନେଗାଲରେ ଜଣେ ବୟଫ୍ରେଣ୍ଡ ନିଜର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ସେହି ସବ୍ଜେକ୍ଟର ପରୀକ୍ଷା ଦେବାକୁ ପହଞ୍ଚିଗଲା, ଯେଉଁଥିରେ ସେହି ଝିଅ ଦୁର୍ବଳ ଥିଲା | ପରୀକ୍ଷା ଦେବା ସମୟରେ ଯେତେବେଳେ ଟିଚର ସେହି ଝିଅ ବେଶରେ ଥିବା ପୁଅ ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କଲେ, ସେତେବେଳେ ଯାଇ ଏହି ପୁରା ମାମଲା ଖୁଲାସା ହୋଇଗଲା | ଏହି ଘଟଣା କୌଣସି ସ୍କୁଲ ପରୀକ୍ଷାର ନଥିଲା ବରଂ ସେଠାରେ ଏକ ୟୁନିଭର୍ସିଟିର ପରୀକ୍ଷା ସମୟରେ ହୋଇଛି |

ଯୁବକଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ନିଜର ୧୯ ବର୍ଷୀୟ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ଜାଗାରେ ପରୀକ୍ଷା ଦେଉଥିବା ସମୟରେ ଧରାଗଲା, ସେତେବେଳେ ଆହୁରି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଖୁଲାସା ହେଲା | ସେ କହିଲା ଯେ ସେ ଝିଅ ବେଶପୋଷାକରେ ଆସି ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ତିନୋଟି ପେପର ଦେଇସାରିଛି | ଏଥିପାଇଁ ସେ କେବଳ ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧି ନଥିଲେ ବରଂ କଲେଜ ଯିବା ସମୟରେ ଝିଅମାନଙ୍କର ସ୍କାରଫ ଏବଂ କେଶ ଏବଂ କାନଫୁଲ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ | ସୀମା ତ ସେତେବେଳେ ପାର ହୋଇଗଲା, ଯେତେବେଳେ ଯୁବକ କହିଲେ ଯେ ସେ ପରୀକ୍ଷା ଦେବାପାଇଁ ନିଜ ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡଙ୍କ ଅନ୍ତଃବସ୍ତ୍ର ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧିଥିଲେ |

ଫ୍ରଡ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକରଣ ହେଲା :-

ଖାଦିମ ନାମକ ଏହି ଯୁବକଙ୍କ ବୟସ ୨୨ ବର୍ଷ ଅଟେ, ଯାହାକୁ ପରୀକ୍ଷା ସେଣ୍ଟରରେ ଜୁଲାଇ ୩୧ ତାରିଖରେ ଇଂଲିଶ ପରୀକ୍ଷା ଦେଉଥିବା ସମୟରେ ଧରାଯାଇଥିଲା | ଏହାପରେ ତାକୁ ଫ୍ରଡ କେସରେ ଗିରଫ ମଧ୍ୟ କରି ନିଆଯାଇଥିଲା | ଏହି ପ୍ରେମିକ ଧରାପଡିଯିବା ପରେ ପୋଲିସ ତାର ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡକୁ ମଧ୍ୟ ଧରିବାକୁ ଯାଇଥିଲା, ତେବେ ଖାଦିମ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ସବୁ ଦୋଷକୁ ନିଜ ମୁଣ୍ଡ ଉପରକୁ ନେଇଗଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଅଜବ ଘଟଣା ବିଷୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯିଏ ବି ଶୁଣୁଛି, ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇ ଯାଉଛି ଏବଂ କହୁଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରେମରେ ଲୋକମାନେ ସବୁକିଛି କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.