ଯୁଵକ ଜଣକ ବାଇକରେ କରୁଥିଲେ ଏମିତି ଷ୍ଟଣ୍ଟ,ପୋ-ଲି-ସ ଧରି କଲା ଏମିତି ଅବସ୍ଥା,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ମୋଟରସାଇକେଲର ଏକ ଷ୍ଟଣ୍ଟ ସେୟାର କରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଦେଖାଇବା ଚକ୍କରରେ ପୂରାପୂରି ତଳେ ପଡିଯାଆନ୍ତି|ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ବାଇକ ଡ୍ରାଇଭରର ପଛରେ ବସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଓ ଖତରନାକ ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ ପାଇଁ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି ଓ ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ ଲାଇସେନ୍ସ ମଧ୍ୟ ନିଲମ୍ବନ କରିଛନ୍ତି|

କିଛି ସେକେଣ୍ଡର ଏହି କ୍ଲିପରେ ଦୁଇ ଜଣ ଲୋକ ବିନା ହେଲମେଟରେ ବାଇକ ଚଳାଉଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି|ସଡକରେ ସେ ଗୋଟିଏ ଗୀତ ସହ ଲିପ ସିଙ୍କ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି|ପୁଣି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ସମୟରେ ପଛରେ ବସିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଛୁରା ଘୋପିଥାଏ ଓ ଫଳରେ ସେ ଡେଇଁ ପଡି ଓହ୍ଲାଇଥାଏ ଓ ପୁଣି ଭିଡିଓର ଶେଷରେ ଡ୍ରାଇଭର ନିଜେ ସଡକରେ ଖସିପଡିବାର ନାଟକ କରିଥାଏ|ଏହି ସମୟରେ ଆଖପାଖରେ ଯାଉଥିବା ଲୋକେ ତାକୁ ଦେଖନ୍ତି|

ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ ସେୟାର କରି ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଡ୍ରାଇଭରକୁ ଚେତାବନୀ ଦେବାପାଇଁ ଏକ୍ବାର ମହଶୁର ଗୀତ ବାର୍ବି ଗାର୍ଲର ଲିରିକ୍ସ ୟୁଜ କରିଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ନିଜ ଶବ୍ଦର ସହ|

ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଟୁଇଟରରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ “ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ବାର୍ବି ଗାର୍ଲ,ଏହା ବାସ୍ତଵିକ ଦୁନିଆ ଅଟେ|ଜୀବନ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ ନାହିଁ ସୁରକ୍ଷା ଅଧିକ ଆବଶ୍ୟକ!”ସେ କହିଛନ୍ତି ଦୁଇ ଆରୋପୀଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ ଖତରନାକ ଓ ତେଜ ଗତିରେ ବାହାନ ଚଳେଇବା ପାଇଁ ଆଇପିସି ଧାରା ୨୭୯ ଓ ଏମବିଏ ଧାରା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି|

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *