ସାଙ୍ଗକୁ ଦେଖିକି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ମାରୁଥିଲା ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ,କିନ୍ତୁ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟ ବଶତଃ ଘଟିଲା ଏମିତି ଅଘଟଣ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

କେହି ଜଣେ ସଠିକ କହିଛନ୍ତିଯେ, କପି କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ବୁଦ୍ଧି ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଯଦି କପି କରିବା ପାଇଁ ଜ୍ଞାନ ନାହିଁ, ତେବେ ସେଠାରେ ବହୁତ ଅପମାନ ହୋଇଯାଏ। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏଭଳି ଏକ ଭିଡିଓ ଦିନକୁ ଦିନ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରତିଦିନ କିଛି ନା କିଛି ଭାଇରାଲ ହୋଇଥାଏ। କିଛି ମଜାଦାର ଭିଡିଓ ଆମକୁ ବହୁତ ହସାଇଥାଏ। ମୁଁ ଦାବି କରୁଛିଯେ, ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କ ହସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ।

ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡ଼ିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ:-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Funny videos (@comedy_videos9752)

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ରେଲିଂରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଥିବା ଦେଖିପାରିବେ, ତାଙ୍କ ପାଖରେ ଆଉ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅଛନ୍ତି, ଯିଏ ତାଙ୍କୁ କପି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି। ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟବଶତଃ, ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ପ୍ରଥମ ଅନ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ନକଲ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇ ତଳେ ପଡ଼ିଗଲେ। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ହସକୁ ବନ୍ଦ କରିପାରୁ ନାହାନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ହସି ହସି ପାଗଳ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି।

ଏହି ଭିଡିଓ comedy_videos9752 ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପୃଷ୍ଠାରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ଗ୍ରହଣ କରିଛି ଏବଂ ଅନେକ ମଜାଦାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଆସିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ଏତେ ମଜାଳିଆ ଅଟେଯେ, ସମସ୍ତେ ଏହାକୁ ଦେଖି ହସୁଛନ୍ତି। ସେଥିପାଇଁ କୁହାଯାଏଯେ, କପି କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଜ୍ଞାନର ଆବଶ୍ୟକ ହୋଇଥାଏ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *