ବିଦାୟୀ ସମୟରେ ଏମିତି ହରକତ କଲା କନ୍ୟା,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଗତ କିଛି ମାସ ଧରି ବର ଏବଂ କନ୍ୟାର ଏପରି ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଲୋକମାନେ ଖୁବ ମଜା ନେଇଛନ୍ତି | ବେଳେବେଳେ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ଏବଂ ଆଉ କେତେବେଳେ ଇମୋସନାଲ ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେବାକୁ ଜମାରୁ ଭୁଲିନଥାନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଆଉ ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଲା, ଯେତେବେଳେ କନ୍ୟା ବିଦାୟ ସମୟରେ କ୍ରୋଧିତ ଥିବାର ଦେଖାଗଲା ଏବଂ ଜୋରରେ ଚାଉଳ ଫିଙ୍ଗିବାକୁ ଲାଗିଲା |

ଇମୋସନାଲ ହୋଇ ଏପରି କିଛି କରିବାକୁ ଲାଗିଲା କନ୍ୟା :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ କନ୍ୟା ବିବାହର ରୀତିନୀତି ପାଳନ କରୁଛି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ କନ୍ୟା ଇମୋସନାଲ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଶୀଘ୍ର ଶୀଘ୍ର ରୀତିନୀତି ପାଳନ କରିବାକୁ ଲାଗିଲା | ସେ ଜୋରରେ ହାତରେ ଚାଉଳ ନେଇ ଫିଙ୍ଗିବାକୁ ଲାଗିଲା | କନ୍ୟାକୁ ଏପରି ଦେଖି ବାକି ଲୋକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ | ପାଖଆଖରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଲୋକ ମଧ୍ୟ କନ୍ୟାକୁ ଏପରି କରିବାର ଦେଖି ଚିନ୍ତାରେ ପଡିଗଲେ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Om Bishnoi (@ombishnoi229)

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବହୁତ ଦେଖାଯାଉଛି ଏହା ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଦେଖୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ଓମ ବିଷ୍ଣୋଇ ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଅନେକ ଲୋକ ଲାଇକ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନେକ ୟୁଜର୍ସ ନିଜ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ଲେଖୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଖୁବ ଭଲଲାଗୁଛି | ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ କରି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜଣାନ୍ତୁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published.