ଝିଅଟି ଶାଢୀ ପିନ୍ଧି ପବନରେ ମା-ରିଲା ଜବ-ରଦ-ସ୍ତ ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ, ଧାସୁ ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ହୋଇଗଲେ ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ- ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଭାରତରେ ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟର ଅଭାବ ନାହିଁ ଓ ଇଣ୍ଟରନେଟ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦିନରେ ଏକ ଏମିତି ଝିଅ ଉପରେ କ୍ରଶ କରୁଛନ୍ତି ଯିଏ କିଛି ଅ-ଦ୍ଭୁତ ବେକଫ୍ଲିପ କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ଝିଅ ଏଥଲେଟିକ କପଡାରେ ନୁହେଁ ବରଂ ଶାଢୀରେ ଷ୍ଟଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଏତେ ସହଜ ନୁହେଁ, ଯେତିକି ଆମକୁ ଦେଖିବାରେ ଲାଗୁଛି। ଖୋଲା ଚୁଟିରେ ଛୋଟ ଝିଅକୁ ଏକ ଶାଢୀରେ ବେକଫ୍ଲିପ କରୁଥିବାର ଦେଖି ଲୋକ ଆ-ଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ।

ଶାଢୀରେ ଝିଅ ଦେଖାଇଲେ ଗଜବ ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ:-

ଭିଡିଓରେ, ମିଶା ନାମରେ ପରିଚିତ ଝିଅ ଜଣକ ଲାଲ ଶାଢୀରେ ସାନଦାର ଅନ୍ଦାଜରେ ଷ୍ଟ-ଣ୍ଟ କରୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇପାରିବ। ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଖପାଖରେ ଛିଡା ହୋଇଥିବା ଲୋକଙ୍କର ହୋ-ଶ ଉଡିଯାଏ। ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରିବକି ଝିଅ ଜଣକ ଟ୍ରେଣ୍ଡ ଜିମ୍ନାଷ୍ଟ ଅଟନ୍ତି। ତାଙ୍କର ନାମ ମିଶା ଶର୍ମା ଅଟେ। ମିଶାଙ୍କୁ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ମିଶାଅଫିସିଆଲ ନାମରେ ପରିଚିତ। ମିଶା ଭିଡିଓକୁ କ୍ୟାପସନ ସହିତ ସେୟାର କରିଲେ। କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଥିଲେ,’୩୦ ମିଲିୟନ ଭ୍ୟୁ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ।

ବେକଫ୍ଲିପ ଦେଖି ଲୋକ ହେଲେ ପାଗଳ:-

ବେକଫ୍ଲିପ ସମୟରେ ଶରୀର ପବନରେ ପୁରା ୩୬୦-ଡିଗ୍ରୀର ଚକ୍କର ଲଗାଇଲେ ଓ ଏହାକୁ କରିବାରେ ବହୁତ ସାହାସ, ସମୟ ଓ ଅଭ୍ଯାସ ଲାଗେ। ଏହା ବ୍ଯତୀତ, ଏହିପରି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ପାଇଁ ଶାଢୀ ଆଦୌ ଠିକନୁହେଁ। କିନ୍ତୁ ମିଶା ଏମିତି କରିଦେଖାଇଛନ୍ତି। ନିଜର ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ଅନେକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେବା ଭଳି ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଓ ଏହିପରି ବେକଫ୍ଲିପ କରିଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *