ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ବିଷ ମାଗୁଛନ୍ତି ସିଙ୍ଗେଲ ଲୋକ, ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିଲେ ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଛୁରୀ ଗଳିଗଲା ପରି ଲାଗିବ

ପ୍ରତ୍ୟେକ ପୁଅଙ୍କର ସ୍ୱପ୍ନ ହେଉଛିଯେ, ଏକ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ସହିତ ଡେଟରେ ଯିବା, ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଏବଂ ପ୍ରେମ ସହିତ ଚୁମ୍ବନ ଦେବା। ଯେତିକି ସିଙ୍ଗେଲ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି, ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନର ଝିଅର ସନ୍ଧାନରେ ବୁଲୁଛନ୍ତି। ଯଦିଓ ଆଜିକାଲି ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ କରିବା ଏତେ ସହଜ କଥା ନୁହେଁ। ବିଶେଷକରି ଯଦି ଝିଅଟି ସୁନ୍ଦର, ତା’ହେଲେ ତାଙ୍କ ପଛରେ ହଜାର ହଜାର ପୁଅ ଲାଇନ ଦେଇଥାନ୍ତି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ହେବାକୁ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆହୁରି କଠୋର ହୋଇଯାଏ।

କିନ୍ତୁ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ କିଛି ଶସ୍ତା ବିଷ ମାଗୁଛନ୍ତି। ସେମାନେ ନିଜ ଭାଗ୍ୟ ପାଇଁ ବହୁତ ଦୁଃଖିତ ଅଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଆଉ ଏହି ପୃଥିବୀରେ ବଞ୍ଚିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ଦୁନିଆକୁ ଛାଡି ବହୁତ ଦୂର ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବେ, ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମାନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିବ। ତେବେ ସର୍ବଶେଷରେ, ଏହି ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ଏପରି କ’ଣ ଅଛି, ଯାହାକି ଲୋକମାନେ ବିଷ ଖାଇବାକୁ ମାଗୁଛନ୍ତି। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା।

ପ୍ରକୃତରେ ଗିଡେ ନାମକ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ବଡ ଦାନ୍ତ ଥିବା ଅସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିବା ପୁଅ ସହିତ ବସିଛି। ଉଭୟ ଟେବୁଲ ଉପରେ କଫି ପିଉଛନ୍ତି। ତା’ପରେ ହଠାତ ଝିଅଟି ଏହି ବଡ ଦାନ୍ତିଆ ପୁଅକୁ ପ୍ରେମ ସହିତ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲା। ଝିଅଟିର ଚୁମ୍ବନ ପାଇବା ପରେ ପୁଅ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଖୁସି ହୋଇଯାଏ। ଝିଅଟିର ଚେହେରାକୁ ଦେଖିଲେ ଏପରି ଲାଗେଯେ, ସେ ବଡ ଦାନ୍ତରେ ଏହି ପୁଅକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

ବର୍ତ୍ତମାନ ଲୋକମାନେ ଏହାକୁ ହଜମ କରିପାରୁ ନାହାଁନ୍ତି। ଝିଅଟି ଦେଖିବାକୁ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର। ଏଥିସହିତ, ପୁଅଟି ତା ସୌଦର୍ଯ୍ୟର ଦଶ ପ୍ରତିଶତ ମଧ୍ୟ ନୁହେଁ। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଭାବୁଛନ୍ତିଯେ, ଆମେ ଏହି ପୁଅଠାରୁ ଦଶ ଗୁଣ ଭଲ, ତଥାପି ଝିଅମାନେ ଆମକୁ ଦେଖନ୍ତିଭି ନାହିଁ ଆଉ ଏହି ଲଙ୍ଗୁରକୁ ଅଙ୍ଗୁର ଖାଇବାକୁ ମିଳୁଛି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ମୁଁ ଅବିବାହିତ ହୋଇଥିବାରୁ ମୁଁ ଗର୍ବିତ।’ ଏଥିସହିତ ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓ ଉପରେ ସେମାନଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ନିଜର ହୃଦୟ ବ୍ୟଥା ପ୍ରକାଶ କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି ‘ଭାଇ, କୌଣସି ଶସ୍ତା କମ୍ପାନୀରୁ ଶସ୍ତା ବିଷ ମିଳିବ କି?’ ତା’ପରେ ଜଣେ ୟୁଜର କୁହନ୍ତି ‘ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଏହି ପୃଥିବୀରେ ରହିପାରିବୁ ନାହିଁ।’ ଏହା ପରେ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସିଛିଯେ, ‘ଲଙ୍ଗୁରଙ୍କ ହାତରେ ଅଙ୍ଗୁର ଲାଗିଛି। ‘ଝିଅଟିର ପସନ୍ଦ ଦେଖି ଜଣେ ପୁଅ ଲେଖିଛିଯେ’ ଭାଇ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମକୁ ସ୍ମାର୍ଟ ହେବାର ନାହିଁ। ଏବେ ଆମେ ମଧ୍ୟ ଲାଲୁ ହୋଇଯିବା।’

ଏହିପରି, ଆହୁରି ଅନେକ ମଜାଳିଆ ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସୁଛି। ତେବେ କୌଣସି ବିଳମ୍ବ ନକରି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖନ୍ତୁ। ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବା ପରେ ସିଙ୍ଗେଲ ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଛୁରୀ ଭଳି ଲାଗିଛି।

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by GiDDa CoMpAnY -mEmE pAgE- (@giedde)

ବାସ୍ତବରେ, ଆପଣମାନେ ଏହି ବାଳକ ଏବଂ ଝିଅକୁ କିପରି ପସନ୍ଦ କଲେ, ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଇ ଆମକୁ କୁହନ୍ତୁ। ଯଦି ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ତେବେ ଏହାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରନ୍ତୁ। ଆଶା କରେଯେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆଉ ଏପରି ବିଷରେ ପରିପୂର୍ଣ ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ନପଡୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *