ନାଗପଞ୍ଚମୀର ଦୁଇଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି କରିଥିଲେ ବିଷାକ୍ତ ସାପକୁ ଡିନର, ଆଉ ଆଜି ହୋଇଛି ଏପରି ଅବସ୍ଥା,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ମଣିଷକୁ ସାପ କାମୁଡ଼ିବାର ଅନେକ ମାମଲା ଆପଣ ଦେଖିଥିବେ ଏବଂ ଶୁଣିଥିବେ | କିନ୍ତୁ ଅନେକଥର ଏହାର ଓଲଟା ମାମଲା ମଧ୍ୟ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଯାଏ | ଏପରି ଏକ ମାମଲା ଓଡିଶାରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ସାପକୁ ହିଁ କାମୁଡ଼ିଦେଲା | ଏହି ସାପ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଗୋଡ଼ରେ କାମୁଡି ଦେଇଥିଲା | ଏହାଦ୍ୱାରା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଲା | ସାପଠାରୁ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାପାଇଁ ବ୍ୟକ୍ତି ତାକୁ ଉଠାଇ ଦାନ୍ତରେ କାମୁଡି ଦେଲା |

ସାପକୁ କାମୁଡ଼ିବାର ଏହି ମାମଲା ଓଡିଶାର ଯାଜପୁରର ଦନାଗଡିରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଏଠାରେ ଗମ୍ଭୀରପାଟିୟା ଗାଁରେ ଅଗଷ୍ଟ ୧୧ ତାରିଖରେ କିଶୋର ବାନ୍ଦ୍ର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜମିରୁ କାମ କରି ଘରକୁ ଫେରୁଥିଲେ | ଘରକୁ ଯାଉଥିବା ରାସ୍ତାରେ ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଯାଉଥିବାବେଳେ ଅଚାନକ ତାଙ୍କ ଗୋଡ଼ରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଲା | ଟର୍ଚ୍ଚ ମାରି ସେ ଦେଖିଲେ ଯେ ତଳେ ଗୋଟିଏ ସାପ ଯାଉଛି | ଏହାପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ସାପକୁ ହାତରେ ଉଠାଇଲେ ଏବଂ ଦାନ୍ତ ଦ୍ୱାରା କାମୁଡ଼ିଦେଲେ | ବ୍ୟକ୍ତି ସାପକୁ ସେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମୁଡି ଚାଲିଲେ, ଯେପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସାପ ମରିନଥିଲା | ଏହାପରେ ବ୍ୟକ୍ତି ସାପକୁ ଥୁକି ଦେଲେ |

ବହୁତ ବିଷାକ୍ତ ଥିଲା ସାପ :-

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ବ୍ୟକ୍ତି ଯେଉଁ ସାପକୁ କାମୁଡ଼ିଥିଲେ, ତାହା ବହୁତ ବିଷାକ୍ତ ଥିଲା | ଯଦି ଏହି ସାପ କାମୁଡିଦିଏ, ତେବେ ବଂଚିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇପଡେ | କିନ୍ତୁ ଏହି ସାପ କେବଳ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କାମୁଡ଼ିନଥିଲା ବରଂ ସେ ସାପକୁ କାମୁଡି ଦେଇଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତି ଉପରେ ଏହାର ବିଷ କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇଲା ନାହିଁ | ସାପକୁ କାମୁଡି ଥୁକିବା ପରେ ସେ ଆରାମରେ ଘରକୁ ଯାଇ ଶୋଇପଡ଼ିଲା | ତାଙ୍କ ଉପରେ ସାପର ବିଷର କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପଡିଲା ନାହିଁ |

ନିଆଁ ପରି ବ୍ୟାପିଗଲା ଖବର :-

ଘରେ ପହଞ୍ଚି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହି ବିଷୟରେ ନିଜ ସ୍ତ୍ରୀକୁ କହିଲେ ଏବଂ ସେଠାରୁ ଏହି ଖବର ନିଆଁ ପରି ଗାଁରେ ବ୍ୟାପିଗଲା | ନାଗପଞ୍ଚମୀଠାରୁ ଦୁଇଦିନ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ଖବର ଭାଇରଲ ହୋଇଗଲା | ଲୋକମାନେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ଯିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ, କିନ୍ତୁ ବ୍ୟକ୍ତି ମନା କରି ଦେଇଥିଲେ | ସେ ନିଜ ଘରେ ହିଁ ପାରମ୍ପରିକ ଉପାୟରେ ଚିକିତ୍ସା କରିନେଲା | ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଆରାମରେ ଘରେ ବୁଲାଚଲା କରୁଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *