Xiaomi ଆଣିଲା ଖୁସିଖବର : ଯେଉଁମାନେ କିଣିଛନ୍ତି MI ର ଏହି ଫୋନ, ସେମାନଙ୍କୁ କମ୍ପାନୀ ଫେରସ୍ତ କରିବ ସବୁ ଟଙ୍କା, ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

Xiaomi ଚୀନରେ Mi ମିକ୍ସ 4 ଲଞ୍ଚ କଲା | ଏହା ଏକ ଅଣ୍ଡର-ସ୍କ୍ରିନ କ୍ୟାମେରା ସହିତ ଲଞ୍ଚ ହେଉଥିବା ପ୍ରଥମ Xiaomi ଫୋନ ଅଟେ | କମ୍ପାନୀ Mi Pad 5 ସିରିଜ ଉନ୍ମୋଚନ କରିଛି, ଯାହା ଏକ ଡୁଆଲ କ୍ୟାମେରା ସେଟଅପ, ବଡ଼ ବ୍ୟାଟେରୀ ପ୍ୟାକ ଏବଂ ୧୧-ଇଞ୍ଚର ବଡ଼ LCD ସହିତ ଆସିଥାଏ | ଇଭେଣ୍ଟରେ Xiaomi ଏହା ମଧ୍ୟ ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ସେ ନିଜର ସବୁ Mi 1 ପ୍ରି-ଅର୍ଡର ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବ | ଏହି ଇସାରା Xiaomi ଦ୍ୱାରା ବ୍ରାଣ୍ଡରେ ବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସ ଦେଖାଉଥିବା ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କ ପ୍ରତି କୃତଜ୍ଞତା ବ୍ୟକ୍ତ କରିବାର ଉପାୟ ଅଟେ | ଚୀନ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ ନିକଟରେ ମୂଳ Mi 1 ର ଲଞ୍ଚ ହେବାର 10 ବର୍ଷ ପୂରଣ କରିଛି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା ବିଷୟରେ …

Xiaomi Mi 1 ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ପୁରା ରିଫଣ୍ଡ ମିଳିବ :-

Xiaomi ଘୋଷଣା କରିଛି ଯେ ସମସ୍ତ Mi M1 ପ୍ରି-ଅର୍ଡର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ମିଳିବ | ଏମଆଇ ମିକ୍ସ 4 ଲଞ୍ଚ ଇଭେଣ୍ଟରେ ଏହା ଘୋଷଣା କରାଯାଇଛି | Xiaomi ୨୦୧୧ ରେ Mi 1 କୁ ଲଞ୍ଚ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେହି ଦିନଠାରୁ ଏହାର ସିରିଜ ଅଧୀନରେ ନିଜର ଫ୍ଲାଗସିପ ଅଫର ଭାବରେ ଅନେକ ଫୋନ ଲଞ୍ଚ କରିଛି | କମ୍ପାନୀର ସର୍ବଶେଷ ଅଫର ହେଉଛି Mi 11 ସିରିଜ, ଯେଉଁଥିରେ ଟପ-ଅଫ-ଲାଇନ Mi 11 ଅଲଟ୍ରା ମଧ୍ୟ ସାମିଲ ରହିଛି |

ନମ୍ବର-1 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କମ୍ପାନୀ ହେଲା Xiaomi :-

ଏହି ବର୍ଷ Xiaomi ଚୀନ ବାହାରର ଅନେକ ବଜାରଗୁଡିକରେ ବିସ୍ତାର କରିଛି | ଏହା ଭାରତରେ ନମ୍ବର 1 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କମ୍ପାନୀ ଅଟେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ କିଛି ବଜାରରେ ମଧ୍ୟ ନମ୍ବର 1 କମ୍ପାନୀ ଅଟେ | ଏହା ନିକଟରେ ଜୁନ ୨୦୨୧ ରେ ସାମସଙ୍ଗ ଏବଂ ଆପଲକୁ ପଛରେ ପକାଇ ଦୁନିଆର ନମ୍ବର 1 ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ କମ୍ପାନୀ ହୋଇଯାଇଛି |

Mi ID ଥିବା ଜରୁରୀ :-

୧୦ ବର୍ଷର ବାର୍ଷିକୀ ପାଳନକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବାପାଇଁ Xiaomi ସବୁ Mi 1 ପ୍ରି-ଅର୍ଡର ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବ | ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପାଖରେ ନିଜର Mi ID ପରିଚୟପତ୍ର ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ, ଯାହାର ବ୍ୟବହାର Xiaomi ର Mi.com ଅନଲାଇନ ଷ୍ଟୋରରୁ Mi 1 କିଣିବା ପାଇଁ କରାଯାଇଥିଲା | ଏପରି କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଇସାରାରେ Xiaomi ର ମୂଲ୍ୟ ପ୍ରାୟ ୫୭ ମିଲିୟନ ଆମେରିକୀୟ ଡଲାର ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *