ଦିଅର-ଭାଉଜଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହେଲା ଲଢେଇ, ବାଡ଼ିରେ ମାରି ମାରି ହାଲତ କରିଦେଲେ ଖରାପ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଦେଓର ଭାଉଜ ଭାଏରାଲ ଭିଡ଼ିଓ:-

ଦେଓର ଏବଂ ଭାଉଜ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇଥାଏ। ଏହି ସମ୍ପର୍କକୁ ମା-ପୁଅ ଏବଂ ଭାଇ-ଭଉଣୀ ଭାବରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଏ। ଦେଓର ପ୍ରତ୍ୟେକ କଷ୍ଟ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ଭାଉଜର ସମର୍ଥନ ଚାହଁନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ, ଯେତେବେଳେ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ନୂଆ ବୋହୂ ହୋଇ ଶାଶୁଘରକୁ ଆସନ୍ତି, ଏକ ରୀତିନୀତି ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଟେ, ଯେଉଁଥିରେ ଭାଉଜ ଏବଂ ଦେଓର ପରସ୍ପରକୁ ବାଡ଼ିରେ ପିଟିବାର ପ୍ରଥା ରହିଛି। ତଥାପି, ବେଳେବେଳେ ଭାଉଜ ଏବଂ ଦେଓର ପରସ୍ପରକୁ ହାଲୁକା ବାଡ଼ିରେ ପିଟନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ଥଟ୍ଟାରେ ପରସ୍ପରକୁ ଜୋରରେ ପିଟି ଦିଅନ୍ତି।

ଦେଓର- ଭାଉଜ ମଧ୍ୟରେ ଜୋରସୋରରେ ମା-ର-ପି-ଟ:-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hunny Prajapati (@hunny_prajapati)

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭୟଙ୍କର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଭାଉଜ ଏବଂ ଦେଓର ପରସ୍ପର ସହିତ ବାଡି ଧରି ଲଢନ୍ତି। ମନ୍ଦିର ସାମ୍ନାରେ ଭାଉଜ ଏବଂ ଦେଓରଙ୍କୁ ପରସ୍ପରକୁ ମାରିବା ପାଇଁ ହାଲୁକା ବାଡ଼ି ଦିଆଯାଏ, କିନ୍ତୁ ଭାଉଜ ତାଙ୍କ ଦେଉରଙ୍କୁ ହସି ହସି ପିଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦିଏ। ତଥାପି, ଦେଓର ପୁରା ସମୟ ହସୁଥାଏ ଏବଂ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଅଟକାଇବାକୁ ଯାଇ ପରିବାରର ମହିଳା ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଆସିଯାଆନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି।

ଦେଓର ଭାଉଜଙ୍କ ଯୋଡି ହିଟ ହୋଇଗଲା:-

ଲୋକମାନେ ଭାଉଜ ଏବଂ ଦେଓରଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ଯୋଡିକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ହନି ପ୍ରଜାପତି ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ଅପଲୋଡ ହେବା ମାତ୍ରେ ଏହାକୁ ୩୬୦୦୦ ଲୋକ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ଭିଡିଓକୁ ୭ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ କ୍ୟାପସନରେ ଭାଉଜ ଦେଉର, ସୁନ୍ଦର ଭାଉଜ, ଭାଉଜ ଅନ ଫାୟାର ଭଳି ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଥିବାବେଳେ, ଅନେକ ୟୁଜର୍ଷ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ମତାମତ ଦେଇଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *