ମହିଳାଙ୍କ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରକୁ ବୁଝିପାରିଲେ ନାହିଁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ,ହେଲେ ଘୋର ଅପମାନିତ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | କିଛି ଭିଡିଓ ଇମୋସନାଲ ହୋଇଥାଏ ତ ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ଆଖିରେ ଲୁହ ଆସିଯାଏ | ସେହିପରି ଆଉ କିଛି ଭିଡିଓ ଏପରି ହୋଇଥାଏ ଯେ ତାକୁ ଦେଖିବାପରେ ଲୋକମାନେ ଖୁବ ହସିଥାନ୍ତି | ଏପରି ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣ ହସି ହସି ଗଡ଼ିଯିବେ | କିନ୍ତୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଆପଣ କେବଳ ଏହି ଚାଲାକ ଝିଅର ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଫ୍ୟାନ ହେବେନାହିଁ, ବରଂ କାହା ଉପରେ ଭରସା କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଶହ ଶହ ଥର ଭାବିବାକୁ ଲାଗିବେ ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଏମିତି ହେବନାହିଁ ତ !

ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୋଟିଏ ରସିରେ ପାଣି ଭରି ରହିଥିବା ଦୁଇଟି ବୋତଲ ଝୁଲାଇ ଏକ୍ସରସାଇଜ କରୁଛନ୍ତି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ସେଠାକୁ ଜଣେ ମହିଳା ଆସନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ହାତରେ ବହି ରଖିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି | ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ଚୁପଚାପ ବାଲାନ୍ସ କରି ଠିଆ ହୋଇ ରହିଥାନ୍ତି | କିଛି ବହି ରଖିବାପରେ ସେହି ମହିଳା ତାଙ୍କ ଉପରେ ଏକ ଅଟା ପ୍ଲେଟ ରଖିଦିଅନ୍ତି | ଚାଲାକ ମହିଳା ଗୋଟିଏ କଇଁଚି ନେଇ ରସି ଦ୍ୱାରା ବନ୍ଧା ଯାଇଥିବା ପାଣି ବୋତଲର ରସିକୁ କାଟି ଦିଅନ୍ତି | ସେ ଏପରି କରିବାମାତ୍ରେ ଅଟା ପ୍ଲେଟ ଡେଇଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୁହଁରେ ପଡେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୁରା ଚେହେରା ଅଟା ପାଇଁ ଧଳା ହୋଇଯାଏ | ଯାହାପରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମୁହଁ ଦେଖିବାଯୋଗ୍ୟ ହୋଇଯାଏ | ଏହି ଭିଡ଼ିଓଟି ଆପଣଙ୍କୁ ହସାଇବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Memes • Comedy • Culture (@memezar)

ଏହି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ memezar ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ଏହି ଫନି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ମଜା ଲାଗିବ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣ କେବଳ ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଚାଲାକ ବୁଦ୍ଧିକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ନାହିଁ ବରଂ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ବୋକାମୀ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ହସ ଲାଗିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *