‘ରଙ୍ଗୀନ ମିଜାଜ’ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର : ଫେସବୁକ ଲଞ୍ଚ କଲା ଦମଦାର ଫିଚର, ବର୍ତ୍ତମାନ ଡେଟିଙ୍ଗ ସହିତ କରିପାରିବେ ଏହି କାମ

ଫେସବୁକର ବ୍ୟବହାର ଦୁନିଆରେ ଅନେକ ଲୋକ କରନ୍ତି। ଏପକୁ ଆହୁରି ମଜାଦାର କରିବା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଏକ ନୂଆ ଫିଚର୍ସ ଲଞ୍ଚ କରିଛି। ଭର୍ଚୁଆଲ ଡେଟିଙ୍ଗକୁ ରୋଚକ କରିବା ପାଇଁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ନିଜର ଡେଟିଙ୍ଗ ଏପରେ ‘ଓଡିୟୋ ଡେଟ୍ସ’ କୁ ସାମିଲ କରିବା ସହିତ କିଛି ନୂଆ ଫିଚରକୁ ସାମିଲ କରାଯାଇଛି। ଦ ବର୍ଜ ଖବର ମୁତାବିକ, ସବୁଠାରୁ ବଡ ନୂଆ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟରୁ ଏକ ହେଉଛି ଓଡ଼ିୟୋ ତିଥି ଅଛି, ଯାହା ୟୁଜରଙ୍କୁ କୌଣସି ଏମିତି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ କାଠବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ ଦେବ, ଯାହା ସହ ମେଳ ହେଉଥିବ। ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଏହା କିପରି କାମ କରିବ…

କଣ କରିବାକୁ ହେବ?:-

ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛିକି, ଯେତେବେଳେ ଆପଣ କାହାରି ସହିତ କଲ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଦ୍ଵିତୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ ମିଳିବ। ଯଦି ସେ ସ୍ଵୀକାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ଦୁଇଜଣ ଚାଟ କରିପାରିବେ। ଫେସବୁକ ୟୁଜର୍ସଙ୍କୁ ଫେସବୁକ ଡେଟିଙ୍ଗରେ ଦୁଇଟି ଅତିରିକ୍ତ ସ୍ଥାନ ସ୍ଥାପିତ କରିବାର ଅନୁମତି ଦେଉଅଛି ଯେଉଁଠି ସେ ମ୍ଯାଚ ବିଷୟରେ ସନ୍ଧାନ କରିପାରିବେ।

ଲକି ପିକ ଫିଚର ମଧ୍ୟ ହେଲା ଲଞ୍ଚ:-

ସୁବିଧା, ଯେମିତି ଫେସବୁକ ମ୍ଯାଚ ଏନିବେୟର କୁହେକି, ଏହା ଜରିଆରେ ଏମିତି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ମେଳ ଖାଇବା ସହଜ ହୋଇଯାଏ ଯାହା ଅସ୍ଥାୟୀ ରୂପରେ କାମ କରିଥାଏ କିମ୍ବା ଅଲଗା ଅଲଗା ସ୍ଥାନ ଉପରେ କିମ୍ବା ତାଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରୁଅଛି। ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛିକି କମ୍ପାନୀ ଲକି ପିକ ନାମକ ଏକ ଫିଚର ମଧ୍ୟ ଲଞ୍ଚ କରିଛି, ଯେଉଁଥିରେ ଡେଟର୍ସଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ସଙ୍ଗତ ଆଶା ଉପରେ ବିଚାର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ, ଯାହା ତାଙ୍କର ବିଶିଷ୍ଟ ପ୍ରାଥମିକତାରୁ ବାହାରେ ହୋଇପାରେ।

ଏକ ଗତ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଥିଲାକି ଫ୍ରି-ଟୁ-ୟୁଜ ଏପ କୌଣସି ସାର୍ବଜନୀକ ପ୍ରୋଫାଇଲ, କୌଣସି ସ୍ବାଇପିଙ୍ଗ ଓ ସିଧା ସନ୍ଦେଶ ନୁହେଁ ବରଂ ଏକ ସାଧାରଣ ଭିଡିଓ ସ୍ପିଡ-ଚାଟ ପ୍ରଦାନ କରିବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *