ଏ ଭାଇଙ୍କର କି ଟ୍ୟାଲେଣ୍ଟ : ବାଇକକୁ ଡଙ୍ଗାରେ ଚଢ଼ାଉଥିଲେ ନା ରାଜପଥରେ ଚଳାଉଥିଲେ,ଦେଖନ୍ତୁ ଆଉ ଏକ ମଜାଳିଆ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦୁନିଆରେ, ଆପଣଙ୍କୁ କେତେବେଳେ କ’ଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, କିଛି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ? ୟୁଜର୍ସମାନେ ଏକରୁ ଅଧିକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥା’ନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ମନୋରଞ୍ଜନ ହୁଅନ୍ତି। ସେହି ସମୟରେ, କିଛି ଘଟଣା ଏପରି ହୋଇଥାଏ, ଯାହା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ହୋଇଥାଏ। ନିକଟରେ, ଏପରି ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ହସି ଏବଂ ହସି ଗଡ଼ିଯିବେ। ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣ ବୁଝିପାରିବେ ନାହିଁଯେ, ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଉପରେ ସମବେଦନା ଜଣାଇବେ ନା ତାଙ୍କ ମୂର୍ଖତା ଉପରେ ହସିବେ।

ଦିନକୁ ଦିନ ଲୋକପ୍ରିୟ ହେବାଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜ ବାଇକକୁ ଡଙ୍ଗାରେ ଚଢିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଏପରି ଘଟେ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆପଣ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଭୟଭୀତ ହୋଇଯିବେ। ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି କୂଳରେ ରଖାଯାଇଥିବା କାଠ ସାହାଯ୍ୟରେ ନିଜ ବାଇକକୁ ଡଙ୍ଗାରେ ଉଠାଇବା ମାତ୍ରେ ସେ ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହୋଇ ସିଧା ନଦୀରେ ପଡ଼ନ୍ତି। ଡଙ୍ଗାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ସେ ପାଣିରେ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ। ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲାଗୁଛି ଯେମିତି ସେ ବାଇକ ଚଢାଆଇଥିଲେ ଡଙ୍ଗା ଉପରେ, କିନ୍ତୁ ସିଧା ନଦୀକୁ ଯାଇ ତାଙ୍କୁ ଅଟକାଇ ଥିଲେ।

ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 580🔜🔜🔜590k (@endgallbaat)

ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭୟଙ୍କର ଭାବରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏହି ଭିଡିଓ କ୍ଲିପ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ endgallbaat ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଯିଏ ଏହାକୁ ଦେଖିଛି ସେ ତା’ର ହସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିପାରୁ ନାହିଁ। ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପରସ୍ପର ସହ ସେୟାର କରୁନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଅନେକ ଏହାକୁ ବାଇକ ଚାଳକଙ୍କ ମୂର୍ଖତା ବୋଲି କହିଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟମାନେ ମଧ୍ୟ ପାଣିରେ ପଡ଼ିଯିବା ପରେ ସେ ନିରାପଦରେ ବାହାରକୁ ଯାଇ ପାରିବେ କି ନାହିଁ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *