ଏହାକୁ ହିଁ କୁହନ୍ତି ଜବରଦସ୍ତ ଡ୍ରାଇଭିଂ, ଦୁଇଟି କାଠ ଉପରେ ଚଢ଼ାଇଦେଲେ SUV ଓ ନାଳ ପାର କରିଲେ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଦୁନିଆରେ, ଆପଣଙ୍କୁ କେତେବେଳେ, କ’ଣ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ, କିଛି କୁହାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ? ୟୁଜରମାନେ ଏକରୁ ଅଧିକ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଥା’ନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ମନୋରଞ୍ଜନ ହୁଅନ୍ତି। ସେହି ସମୟରେ, କିଛି ମାମଲା ଏପରି ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଥାଏ। ନିକଟରେ ଏହିପରି ଏକ ଜବରଦସ୍ତ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଝିଅମାନେ ଗାଡି ଚଳାଉଥିବାର ଦେଖି ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ।

ଭିଡିଓରେ, ଡ୍ରେନର ଗୋଟିଏ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଏକ ଏସୟୁଭି ପାର୍କିଂ କରାଯାଇଛି ଏବଂ କିଛି ଲୋକ ଭାବୁଛନ୍ତି କି ଗାଡ଼ିକୁ ତା ଉପରକୁ କିପରି ନିଆଗଲା, ସେତେବେଳେ ଗାଡିରେ ବସିଥିବା ଦୁଇ ଝିଅ ତାଙ୍କର ବୁଦ୍ଧି ପ୍ରୟୋଗ କରିନ୍ତି ଏବଂ ଏସୟୁଭିକୁ ଜବରଦସ୍ତ ଉପାୟରେ ନାଳ ପାରି କରାନ୍ତି।

ଏଠାରେ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖନ୍ତୁ:-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Young Landlord (@younglandlord01)

ଭିଡିଓରେ, ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେଯେ, ଡ୍ରେନ୍‌ର ଉପରେ ଦୁଇଟି କାଠ ବାଡି ରଖିଛନ୍ତି ଏବଂ ଅନ୍ୟ ପଟେ ଅନେକ ଲୋକ ସହିତ ଏକ ଏସୟୁଭି ପାର୍କିଂ ହୋଇଛି। ଏହି କ୍ଲିପ୍ ଦେଖି ମନେହେଉଛିଯେ, ଏହି ସମସ୍ତ ଲୋକ ଭାବୁଛନ୍ତି, କିପରି ଏତେ ଭାରୀ ଯାନକୁ ଆରପଟକୁ କିପରି ପାର କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ତା’ପରେ କାରରେ ବସିଥିବା ଝିଅମାନେ କାରକୁ କାଠ ବାଡି ଉପରେ ଚଢାଇ ଡ୍ରେନ ଦେଇ ଚାଲିଗଲେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଝିଅମାନଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭିଂ କୌଶଳକୁ ଖୁବ୍ ପସନ୍ଦ କରାଯାଇଛି। ୟୁଜରମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଉପରେ କଡ଼ା ମନ୍ତବ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି। ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ଏହା ଏକ ଭାରୀ ଡ୍ରାଇଭର ମ୍ୟାକ୍ସ ପ୍ରୋ ବାହାରିଲା। ଏହି ସମୟରେ, ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଥିଲେ, ଲାଗୁଛିଯେ, ଏହି ଲୋକମାନେ ପୂର୍ବରୁ ସର୍କସରେ ଗାଡି ଚଳାଉଥିଲେ। ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ପେଜ୍ ‘younglandlord01’ ଦ୍ୱାରା ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଯାହା ସମ୍ବାଦରେ ଲେଖାଯାଇଥିବା ହଜାରେ ଭ୍ୟୁ ଏବଂ ଲାଇକ ପାଇସାରିଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *