ନିଜକୁ ବାହୁବଳୀ ଭାବୁଥିବା ଯୁବକ ମଇଁଷିକୁ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲା, ଆଉ ତାପରେ ହେଲା ଏମିତି କିଛି, ଦେଖନ୍ତୁ ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ

ପ୍ରାୟତଃ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ନିଜର ଶକ୍ତି ଦେଖାଇବାକୁ ସର୍ବସାଧାରଣ ସ୍ଥାନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ କରିଥାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବେଳେବେଳେ ସେମାନେ ନିଜ ଶକ୍ତି ଠାରୁ ଅଧିକ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥାନ୍ତି | ପ୍ରକୃତରେ ଆମେ ଏହି କଥା ଏଥିପାଇଁ କହୁଛୁ ଯେ କାରଣ ଆଜିକାଲି ହେଡଲାଇନରେ ଥିବା ଭିଡିଓରେ ଏମିତି କିଛି ଦୃଶ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାକୁ ମଜାଳିଆ ତ ଲାଗିବ, ଏହାସହିତ ହସ ମଧ୍ୟ ଲାଗିବ | ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନିଜ ନିଜର ସୋସିଆଲ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି |

ଏହି ଭିଡିଓକୁ kaint_soch4 ନାମକ ଜଣେ ୟୁଜର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ବହୁତ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଜଣେ ଯୁବକ ପ୍ରଥମେ ତ ବହୁତ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଏକ୍ସରସାଇଜ କରୁଛି | ତାପରେ ଅଚାନକ ସେ ଭାରି ଓଜନର ଠିଆ ହୋଇଥିବା ମଇଁଷିକୁ ନିଜ କାନ୍ଧ ଉପରେ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବାକୁ ଲାଗେ | ବାସ ତାପରେ ଆଉ କଣ ହେବ, ସେ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ବି ମଇଁଷିକୁ ଉଠାଇ ପାରେନାହିଁ | ତେଣୁ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଲୋକମାନେ କହିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଯେ ଏହାକୁ କୁହନ୍ତି ଅଧିକ ହୁସିଆର ହୋଇ ପାଦ ରଖିବା | କିଏ ବା ମଇଁଷି ଭଳି ପଶୁକୁ କାନ୍ଧ ଉପରେ ଉଠାଇବାର ବୋକାମୀ କରେ |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Kaint_soch (@kaint_soch4)

ତେବେ ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ବହୁତ ହସିଲେ | kaint_soch4 ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ୨ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ସେୟାର କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଖବର ଲେଖାଯିବା ବେଳକୁ ଏହାକୁ ୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଥିଲେ | ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଖୁବ ମଜା ନେଉଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓର କମେଣ୍ଟ ବକ୍ସରେ ମଜାଳିଆ କମେଣ୍ଟ ଭରି ରହିଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି କିଛି ଲୋକ ହସୁଥିବା ବେଳେ ଆଉ କିଛି ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରି କହୁଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ଦୁନିଆ ଅଜବ ଧରଣର ଲୋକମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭରିରହିଛି | ଏହାସହିତ ଅନେକ ଲୋକ ଏହା ମଧ୍ୟ ପରାମର୍ଶ ଦେଲେ ଯେ ଆପଣମାନେ ଏମିତି ଚେଷ୍ଟା କେବେ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *