ପଟା ସାହାଯ୍ୟରେ ବୋଟ ଉପରେ ବାଇକ ଚଢ଼ାଇବାରେ ଲାଗିପଡ଼ିଥିଲେ ଲୋକମାନେ, ତାପରେ ଯାହା ହେଲା ଆପଣ ଦେଖିଲେ ହସି ହସି ଗଡ଼ିଯିବେ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ମଜାଳିଆ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଥାଏ | ଏଥିମଧ୍ୟରୁ କିଛି ଭିଡିଓ ଏପରି ହୋଇଥାଏ, ଯାହାକୁ ଦେଖି ଲୋକମାନେ ବହୁତ ହସନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ପୁଣିଥରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏଥର ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କର ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରୁଛି, ସେଥିରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ କିଛି ଲୋକ ମିଶି ଗୋଟିଏ ବାଇକକୁ ବୋଟ ଉପରେ ଚଢ଼ାଇବାକୁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ଏପରି କିଛି ହେଲା, ଯାହାକୁ ଦେଖି ବାଇକ ଵାଲା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ କାନ୍ଦିଥିବ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଯେଉଁ ଭିଡିଓ ଖୁବ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ପପୁଲାର ହେଉଛି, ସେଥିରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଉଛି ଯେ କିଛି ଲୋକ ଗୋଟିଏ ପଟା ତଳେ ରଖିଛନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଅନ୍ୟ ପଟରେ ବୋଟରେ ରଖାଯାଇଛି | ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ବାଇକକୁ ପଛରୁ ଧରିନେଲା ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଜଣେ ଆଗରୁ ଧରିନେଲା ଏବଂ ସେ ବାଇକକୁ ନେଇ ଯିବାକୁ ଲାଗିଲା | ଆଗରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ଧରିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ସବୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ସହିତ ବାଇକକୁ ଆଗକୁ ଟାଣିବାକୁ ଲାଗିଲା | କିନ୍ତୁ ଏହାମଧ୍ୟରେ ବାଇକ ପାଣିରେ ଯାଇ ପଡିଗଲା |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯିବା ମାତ୍ରେ ହିଁ ଲୋକମାନେ ନିଜର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଲେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଜଣେ ୟୁଜର ଭିଡିଓ ଦେଖିବାପରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ହୁଏତ ଆମକୁ ଏହି ଭିଡିଓ ମଜାଳିଆ ଲାଗୁଛି, କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କ ହୃଦୟକୁ ଥରେ ପଚାରନ୍ତୁ, ଯାହାର ବାଇକ ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତରେ ପାଣିରେ ବୁଡିଗଲା | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ଆମ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ପରି ଅଟେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଏପରି ନିର୍ବୋଧତା କରିବାଠାରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜର କ୍ଷତି ହେବାଠାରୁ ଦୁରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତେବେ କିଛି ଲୋକ ଏପରି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖିବାପରେ ଖୁବ ହସୁଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ renne nesa ନାମକ ୟୁଜର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏହି ଭିଡିଓ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଖବର ଲେଖାଯିବା ବେଳକୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରାୟ ୪ ଲକ୍ଷ ଥର ଦେଖାଯାଇଛି | ସେହିପରି ୧୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ୬ ହଜାରରୁ ଅଧିକଥର ଏହାକୁ ରିଟ୍ୱିଟ କରାଯାଇଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *