ବ୍ୟାଗ ଛଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ବାଇକ ଚଳାଳୀମାନଙ୍କୁ ଯୁବତୀ ମଜା ଚଖେଇଲେ, ଲୁଟେରାମାନଙ୍କଠାରୁ ହିଁ ଲୁଟି ନେଇଗଲା ସବୁକିଛି,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ଯୁଗ ଚାଲିଗଲାଣି, ଯେତେବେଳେ ଲୋକମାନେ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପୁରୁଷମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୁର୍ବଳ ଭାବୁଥିଲେ | ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଘରେ ବନ୍ଦୀ ହୋଇ ରହିବାକୁ କୁହାଯାଉଥିଲା | କିନ୍ତୁ ଆଜିର ସମୟରେ ସେ ନିଜର ସୁରକ୍ଷା କିପରି କରିବାକୁ ହେବ ଠିକ ଭାବେ ବୁଝିଛି ଏବଂ ଏହାସହିତ ଭୁଲ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଉଚିତ ଶିକ୍ଷା ଦେବା ମଧ୍ୟ ଜାଣିଛି | ଏହା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ପ୍ରମାଣିତ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ପଙ୍ଗା ନେଲେ ଅନୁତାପ କରିବା ଛଡା ଆଉ କିଛି ବି କରିପାରିବ ନାହିଁ |

ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ତାଙ୍କର ବ୍ୟାଗ ଲୁଟିବା ପାଇଁ ଆସିଥିବା ଲୁଟେରା କିମ୍ବା ଚୋରମାନଙ୍କୁ ଏପରି ଶିକ୍ଷା ଦେଲେ ଯେ ସେମାନେ ଅନୁତାପ କରିବା ବ୍ୟତୀତ ଆଉ କିଛି କରିପାରିଲେ ନାହିଁ ଏବଂ ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଦୁର୍ବଳ ଭାବୁଥିବା ତାଙ୍କ ଭାବନା ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ହିଁ ଭାରି ପଡିଗଲା |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vip5abi (@vip5abii)

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ଯୁବତୀ ଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ପଛରୁ ବାଇକରେ ବସି ଦୁଇଜଣ ଯୁବକ ଆସନ୍ତି ଏବଂ ଯୁବତୀଙ୍କ ହାତରେ ଥିବା ବ୍ୟାଗ ଛଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଯୁବତୀ ବହୁତ ସତର୍କ ଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତୁରନ୍ତ ପଛ ଆଡକୁ ଦଉଡନ୍ତି ଏବଂ ବ୍ୟାଗକୁ ଯୁବକମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ଫିଙ୍ଗି ଦିଅନ୍ତି | ତାପରେ ଯୁବକମାନେ ବାଇକକୁ ଠିଆ କରାଇ ବ୍ୟାଗ ଉଠାଇବା ପାଇଁ ପଛକୁ ଦଉଡନ୍ତି | ତାପରେ ଯୁବତୀ ଆଗକୁ ଆସି ସେଠାରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଯୁବକଙ୍କ ବାଇକକୁ ନେଇ ପଳାନ୍ତି | ଦୁଇ ଯୁବକ ଏହା ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାନ୍ତି ଏବଂ ଦୌଡ଼ି ଆସନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ଯୁବତୀ ଯାଇ ସାରିଥିଲେ | ତାପରେ ପୁଣି କିଛି ସମୟ ପରେ ଯୁବତୀ ପୁଣି ଯୁବକଙ୍କ ପଛରୁ ବାଇକରେ ଆସି ନିଜର ବ୍ୟାଗ ଛଡାଇ ଫେରାର ହୋଇଯାନ୍ତି |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମହିଳାଙ୍କ ବୁଦ୍ଧିକୁ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ‘ଆଜିର ନାରୀ, ସମସ୍ତଙ୍କ ଉପରେ ଭାରି’ | ସେହିପରି ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ସବୁ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଏକ ଶିକ୍ଷା ଦେଇଥାଏ ଯେ କଷ୍ଟକର ସମୟରେ ଡରିଯିବା ଉଚିତ ନୁହେଁ ବରଂ ତାକୁ ସାମ୍ନା କରିବା ଉଚିତ | ଆପଣଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇଁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ vip5abii ନାମକ ୟୁଜର ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ଯାହାକୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୨୬ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି | ଏହାସହିତ ଆହୁରି ଅନେକ ଲୋକ ଏହି ଭିଡିଓରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର କମେଣ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.