ମୁ ବଡ଼ ହେଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବି, ଏହି ଆନ୍ଦୋଳନକାରୀ ପିଲାଜଣଙ୍କ ଭାଇରଲ,ଭିଡ଼ିଓ ମାଧ୍ୟମରେ ଦେଖନ୍ତୁ କଣ କଣ କହୁଛନ୍ତି ଏ ପିଲା ଜଣକ

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଆଜିକାଲି ପିଲାମାନଙ୍କର ଅନେକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହୋଇଥାଏ | ପିଲାମାନଙ୍କୁ ନିରୀହ ଭାବୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଅନେକଥର ନିଜର ଭୁଲ ବୁଝିପାରିଛନ୍ତି | କାରଣ ଅନେକଥର ଏହି ଛୋଟ ପିଲାମାନେ ନିଜର କଥା ଏବଂ ଯୁକ୍ତି ଦ୍ୱାରା ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ଲୋକଙ୍କର ମୁହଁ ବନ୍ଦ କରି ଦେଇଛନ୍ତି | ଏପରି ଜଣେ ଛୋଟ ନେତାଙ୍କ ଭିଡିଓ ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଅଙ୍ଗଦ ସିଂହ ନାମକ ଏହି ପିଲା କୃଷକ ନିୟମ ବିରୋଧରେ ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାରେ କୃଷକମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି ବିରୋଧ କରୁଛି |

କେନ୍ଦ୍ର ସରକାର ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ତିନୋଟି କୃଷି ଆଇନ ବିରୋଧରେ ଦିଲ୍ଲୀର ବିଭିନ୍ନ ବୋର୍ଡସରେ କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନ କରୁଛନ୍ତି | ବୃଦ୍ଧ, ପୂର୍ବ ସୈନିକ, ମହିଳା ଏବଂ ସେଲିବ୍ରେଟିମାନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଆନ୍ଦୋଳନ କରୁଥିବା କୃଷକମାନଙ୍କୁ ପିଲାମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ମଧ୍ୟ ମିଳୁଛି | କୃଷକମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନରେ ଓହ୍ଲାଇଥିବା ଏପରି ଜଣେ ଛୋଟ ବାଳକ ସିପାହୀର ନାମ ଅଙ୍ଗଦ ସିଂହ ଅଟେ | ଅଙ୍ଗଦ ମୂଳରୂପରେ ରାଜସ୍ଥାନର ଭରତପୁରର ବାସିନ୍ଦା ଅଟନ୍ତି | ତୃତୀୟ ଶ୍ରେଣୀରେ ପଢ଼ୁଥିବା ୮ ବର୍ଷର ଅଙ୍ଗଦ ନିକଟରେ ଦିଲ୍ଲୀର ଗାଜିପୁର ବୋର୍ଡରରେ ଦେଖାଦେଇଛନ୍ତି | ଯେତେବେଳେ ଅଙ୍ଗଦଙ୍କୁ ସେଠାରେ ଦେଖି ମିଡ଼ିଆ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେ ମଧ୍ୟ ଚଟାପଟ ସବୁ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଲେ | ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେଉଥିବା ଅଙ୍ଗଦଙ୍କ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ମିଡ଼ିଆ ସହିତ ନିର୍ଭୟର ସହ କଥା ହୋଇ ଏହି ପିଲା କହିଛି ଯେ ସେ ବଡ଼ ହୋଇ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଏବଂ କୃଷକମାନଙ୍କର ସେବା କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛି | ଯେତେବେଳେ ସାମ୍ବାଦିକମାନେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଲେ ଯେ କୃଷକ ଆନ୍ଦୋଳନର ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ନିର୍ବାଚନରେ କଣ ପ୍ରଭାବ ପଡିବ ? ଏହାର ଜବାବରେ ଅଙ୍ଗଦ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ନିଜର ବାପା ସହ ସୂଜନାଗଡ଼ ଏବଂ ବେଙ୍ଗଲ ଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସେମାନେ ଜିତିଥିଲେ | ଏହିପରି ସେମାନେ ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶ ଏବଂ ସାରା ଦେଶରେ ଜିତିବେ | ଅଙ୍ଗଦ ସିଂହ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିରୋଧର ସମାଧାନ ତ କୃଷକ କରିବେ | ଏପରି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନର ନିର୍ଭୟ ଉତ୍ତର ଦେଇ ଅଙ୍ଗଦଙ୍କୁ ଶୁଣି ଗୋଟିଏ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ ହେବନାହିଁ ଯେ ତାଙ୍କ ବୟସ ମାତ୍ର ୮ ବର୍ଷ ଅଟେ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅଙ୍ଗଦ ସିଂହଙ୍କର ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତାର ଏହି ଭିଡିଓକୁ THE MITHILA ନାମକ ୟୁଟ୍ୟୁବ ଚ୍ୟାନେଲରୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଯାହାପରେ ଏହା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଅନେକ ଚ୍ୟାନେଲରେ ଏବଂ ପେଜରେ ସେୟାର କରାଗଲା | ଲୋକଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗୁଛି | ଯେଉଁ କଂଫିଡେଣ୍ଟସ ଏବଂ ନିର୍ଭୟର ସହିତ ଅଙ୍ଗଦ ମିଡ଼ିଆର ସାମ୍ନା କରୁଛନ୍ତି, ତାହା ପ୍ରକୃତରେ ଦେଖିବା ଯୋଗ୍ୟ ଅଟେ | ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହି ଭିଡିଓରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ଦେଉଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *