୧୯ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀ ୬୭ ବୟସ୍କ ବୁଦ୍ଧଙ୍କୁ ଭଲପାଇ ବସିଲେ, ଘରୁ ପଳାଇ ଆସି କଲେ ଲଭ ମ୍ୟାରେଜ, ବର୍ତ୍ତମାନ ମାଗୁଛନ୍ତି ପୋ-ଲି-ସ-ର ସୁରକ୍ଷା

କମ ଏବଂ ଅଧିକ ବୟସର ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ହେବାର କାହାଣୀ ଆପଣ ଅନେକଥର ଶୁଣିଥିବେ | ସାଧାରଣତଃ ଏହି ପ୍ରେମୀମାନଙ୍କ ବୟସ ଦଶରୁ ୨୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଏ | କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏପରି ଏକ ଅନନ୍ୟ ପ୍ରେମ କାହାଣୀ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ, ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇଜଣ ପ୍ରେମୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୪୮ ବର୍ଷର ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିଛି | ଯୁବତୀଙ୍କ ବୟସ ୧୯ ବର୍ଷ ଅଟେ ଏବଂ ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିର ବୟସ ୬୭ ବର୍ଷ ଅଟେ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ୭ଟି ପିଲା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଏହା ସତ୍ତ୍ୱେ ମଧ୍ୟ ୧୯ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀ ଏବଂ ୬୭ ବର୍ଷୀୟ ବୃଦ୍ଧ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମର ରଙ୍ଗ ଲାଗିଗଲା | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଦୁହେଁ ମିଶି ଲଭ ମ୍ୟାରେଜ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ଏହି ବିବାହକୁ ନେଇ ଦୁହିଁଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକେ ଖୁସି ନାହାନ୍ତି |

ଏହା ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଅନନ୍ୟ ଦମ୍ପତି କୋର୍ଟରେ ପହଞ୍ଚିଲେ | ପଞ୍ଜାବ ଏବଂ ହରିୟାଣା ହାଇକୋର୍ଟରେ ସେମାନେ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ଜୀବନକୁ ବିପଦ ରହିଛି | ଘରଲୋକମାନେ ଏହି ବିବାହରେ ଖୁସି ନାହାନ୍ତି | ସେମାନେ ଆମକୁ ମା-ରି-ବା-କୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି | ଏଥିପାଇଁ ଆମକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦିଆଯାଉ | ଏହି ଅନନ୍ୟ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ୬୭ ବର୍ଷୀୟ ବୃଦ୍ଧ ପଲବଲ ଜିଲ୍ଲାର ହଥିନ ଅଂଚଳର ହୁଞ୍ଚପୁରୀ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା ଅଟେ | ସେହିପରି ନୁହଁ ଜିଲ୍ଲାର ଗୋଟିଏ ଗାଁର ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି |

ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେଉଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ବୁଝିପାରୁନାହାନ୍ତି ଯେ ନାତି ନାତୁଣୀ ବୟସର ଝିଅ ସହିତ କାହିଁକି ବିବାହ କଲେ | ଏହାଠାରୁ ଆହୁରି ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରଶ୍ନ ମଧ୍ୟ ରହିଛି, ଯାହା ଲୋକମାନଙ୍କ ମନରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି | ତାହା ହେଉଛି ୧୯ ବର୍ଷୀୟ ସୁନ୍ଦର ଝିଅ ୬୭ ବର୍ଷୀୟ ବୃଦ୍ଧ ସହିତ କେମିତି ପଟିଗଲା | ସେ ଏହି ଵୃଦ୍ଧାଠାରେ ଏମିତି କଣ ଦେଖିଲା, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ତା ସହିତ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇ ବିବାହ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଗଲା | ପ୍ରକୃତରେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଲଭ ଷ୍ଟୋରି କିପରି ଆରମ୍ଭ ହେଲା ? ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଆମେ ଏହି ରହସ୍ୟ ଉପରୁ ମଧ୍ୟ ପରଦା ଉଠାଇ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ |

ବାସ୍ତବରେ ୧୯ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବତୀ ପୂର୍ବରୁ ବିବାହିତା ଅଟନ୍ତି | ପ୍ରଥମ ବିବାହରୁ ତାଙ୍କର କୌଣସି ପିଲା ହୋଇନାହାନ୍ତି | ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରଲୋକଙ୍କର ଗାଁରେ ଜମିକୁ ନେଇ କୌଣସି ବିବାଦ ଚାଲିଥିଲା | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ୬୭ ବର୍ଷୀୟ ବୃଦ୍ଧ ଏହି ମାମଲାରେ ବାରମ୍ବାର ଝିଅ ଘରକୁ ଯିବାଆସିବା କରୁଥିଲେ | ବାସ ଏଇଠି ହିଁ ଦୁହିଁଙ୍କର ଦେଖା ହେଲା, ଯାହା ପ୍ରେମରେ ବଦଳିଗଲା | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦୁହେଁ ଘରୁ ପଳାଇ ଯାଇ ବିବାହ କଲେ | ବୃଦ୍ଧ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀର ମୃ-ତ୍ୟୁ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ହିଁ ହୋଇଥିଲା | ତାଙ୍କର ୭ଟି ପିଲା ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି |

ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ବିବାହ ପରେ ଦୁହେଁ ବହୁତ ଡରି ଯାଇଛନ୍ତି | ସେମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଘର ଲୋକମାନେ ଏହି ବିବାହରେ ଖୁସି ନୁହଁନ୍ତି | ସେମାନେ ତାଙ୍କ ଜୀବନର ଶତ୍ରୁ ପାଲଟି ଯାଇଛନ୍ତି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଦୁହେଁ ଯାଇ ପଞ୍ଜାବ ଏବଂ ହରିୟାଣାର କୋର୍ଟର କବାଟ ବାଡେଇଛନ୍ତି | ସେମାନେ ନିଜ ସୁରକ୍ଷା ମାଗୁଛନ୍ତି | ଦୁହିଁଙ୍କ ନିବେଦନ ଉପରେ ଅଗଷ୍ଟ ୧୦ ତାରିଖରେ ଶୁଣାଣି କରାଯିବ | ଡ଼ିଏସପି ହଥିନ ରତନଦୀପ ଵାଲୀଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ବର୍ତ୍ତମାନ କୋର୍ଟ ପୋଲିସକୁ ଏହି ମାମଲାକୁ ଯାଞ୍ଚ କରି ଦମ୍ପତିକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବାପାଇଁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛି | କୋର୍ଟ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ଦମ୍ପତି କେଉଁ ପରିସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି, ତାକୁ ନେଇ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *