ପୁଣି ଆଉ ଜଣେ ମହିଳା ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଯୁବକଙ୍କୁ ପିଟିଲେ,ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ଗତ ଜୁଲାଇ ୩୦ ତାରିଖରେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଜଣେ କ୍ୟାବ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଲଗାତାର ଭାବରେ ୨୦ରୁ ଅଧିକ ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ ପ୍ରକୃତ ସତ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବାପରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଲୋକମାନେ ବହୁତ ରାଗିଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ ଏହି ମାମଲାରେ ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କ ପକ୍ଷରେ କ୍ୟାମ୍ପେନ ଚଲାଉଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଖନଉ ପରେ ପାନିପତରୁ ମଧ୍ୟ ଏପରି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ପୁଣିଥରେ ଜଣେ କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ସର୍ବସାଧାରଣ ସାମ୍ନାରେ ପିଟିଛନ୍ତି |

ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଖୁବ ଜୋରରେ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଏହି ଭାଇରଲ ଭିଡିଓରେ ମହିଳାଜଣକ କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଜୋରରେ ପିଟୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ଭିଡିଓରେ ସ୍କୁଟିରେ ବସିଥିବା ମହିଳା ଦୁଇଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ବହୁତ ପିଟୁଛନ୍ତି |

ଏଠାରେ ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ଜଣେ ସ୍କୁଟିରେ ଆସିଥିବା ମହିଳା କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ପିଟୁଥିବାର ଦେଖାଯାଉଛି | ମହିଳା ଜଣକ କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ନଅଟି ଚାପୁଡ଼ା ମାରିଲେ, ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ଯେତେବେଳେ ମହିଳାଙ୍କ ମନ ବୁଝିଲାନାହିଁ ସେତେବେଳେ ମହିଳା କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ କ୍ରିକେଟ ବ୍ୟାଟ ଦ୍ୱାରା ପିଟିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ | ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ଏହାପରେ ମଧ୍ୟ ମହିଳା ଏଠାରେ ଶାନ୍ତ ହୋଇନଥିଲେ ଏବଂ ତାପରେ ସେ ନିଜ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସେଠାକୁ ଡକାଇଲେ ଏବଂ ତାପରେ କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ପିଟି ଚାଲିଲେ |

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେବାପରେ ୟୁଜରମାନେ ଝିଅଟିର ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ତାର ବିରୋଧରେ ଆଇନ ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି | ଜଣେ ୟୁଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏତେ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ପୁଅ ଜଣେ ଝିଅକୁ ଯଦି ମାରିଥାନ୍ତା ତେବେ ଲୋକମାନେ କଣ କରିଥାନ୍ତେ ? ସେହିପରି ଆଉ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ଭାରତୀୟ ସମାଜର ସତ, ସେମାନଙ୍କୁ ଲାଗେ ଯେ ଝିଅମାନେ ସବୁବେଳେ ଠିକ ଥାନ୍ତି, ଲଖନଉ ପରେ ପାନିପତର ଏହି ଭିଡିଓ ଏହି କଥାର ପ୍ରମାଣ ଅଟେ |

ଭାଇରଲ ଭିଡ଼ିଓର ମାମଲା ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ପାନିପତର ଗାଁ ଶେରାରୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ମିଡ଼ିଆ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ପୋଲିସ ବର୍ତ୍ତମାନ କେସ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛି | ପୀଡିତ ଯୁବକଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଉଛି | ଯୁବକମାନେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ପଞ୍ଜିକରଣ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଯାଞ୍ଚ ପରେ ଦୋଷୀମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଉଚିତ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *