ସାମାନ୍ୟ କଥାକୁ ନେଇ କାଣ୍ଡ : ବାଇକକୁ ସାଇଡ ନ ଦେବାରୁ କଲେ ଫାୟାରିଂ,ଚାଲିଗଲା ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଜୀବନ,ଜାଣନ୍ତୁ ପୁରା ଘଟଣା

ବିହାରର ସିଵାନରେ ଅ-ପରା-ଧୀ-ମା-ନେ ଏକ ବଡ଼ ଘଟଣା ଘଟାଇଛନ୍ତି | ଭିଡ଼ ଥିବା ଏରିଆରେ ରାସ୍ତା ନ ମିଳିବାରୁ ବାଇକ ଚଳାଳୀ ଅ-ପ-ରା-ଧୀ-ମାନେ ଫାୟାରିଂ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଗୁଳି ବାଜିବାରୁ ଦୁଇଜଣ ଲୋକଙ୍କର ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା, ଯାହାପରେ ଏହି ଅ-ପରା-ଧୀ-ମାନେ ସେଠାରୁ ପଳାଇଗଲେ | କିନ୍ତୁ କିଛି ଦୂର ଯାଇ ପୁଣି ଫାୟାରିଂ କଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇଜଣ ଅନ୍ୟ ଯୁବକ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଗଲେ | ଏହି ଅ-ପ-ରା-ଧୀ ପବନରେ ହତିଆର ବୁଲାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଫେରାର ହୋଇଗଲେ | ବର୍ତ୍ତମାନ ପୋଲି-ସ ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି |

ସିଵାନରେ ଗୁରୁବାର ଦିନ ଦ୍ବିପ୍ରହରରେ ଦୁଇଟି ବାଇକରେ ବସି ଚାରିଜଣ ଅ-ପ-ରାଧୀ-ମାନେ ପ୍ରଥମେ ମହାରାଜଗଞ୍ଜ ବଜାରରେ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁ-ଳି କଲେ ଏବଂ ତାପରେ ଫା-ୟା-ରିଂ କରି ରଗଡ଼ଗଂଜ ଆଡକୁ ପଳାଇଲେ | ଏଠାରେ ମଧ୍ୟ ପବନରେ ଫାୟାରିଂ କଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ଦୁଇଜଣ ଅନ୍ୟ ଯୁବକଙ୍କୁ ଗୁଳି ବାଜିଗଲା | ଏହି ଫାୟାରିଂରେ ଦୁଇଜଣ ଲୋକଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା ଏବଂ ଗୁଳି ବାଜି ଆହତ ହୋଇଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ପାଟଣାକୁ ପଠାଗଲା |

ପୋ-ଲି-ସ କହିଛି ଯେ ଏହି ପୁରା ବିବାଦ ବାଇକକୁ ସାଇଡ ନ ମିଳିବାରୁ ହେଲା | ଦୁଇଟି ବାଇକ ଉପରେ ଚାରିଜଣ ଯୁବକ ବସି ବଜାର ଦେଇ ଯାଉଥିଲେ | ଭିଡ଼ ଥିବା ବଜାରରେ ବାଇକ ବାହାର କରିବାପାଇଁ ଜାଗା ନ ମିଳିବାରୁ ବାଇକ ଚଳାଳୀ ମାନେ ଫାୟାରିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଦେଲେ | ଫାୟାରିଂ କାରଣରୁ ବଜାରରେ ଉତ୍ତେଜନା ଦେଖା ଦେଇଥିଲା | ମହାରାଜଗଞ୍ଜର ବ୍ୟବସାୟୀ ଅଖିଳେଶ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୁ-ଳି ବାଜିବାରୁ ଦୁଇଜଣ ଯୁବକଙ୍କର ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ହିଁ ମୃ-ତ୍ୟୁ ହୋଇଗଲା |

ସେହିପରି ବଜାରରେ ହୋଇଥିବା ଘଟଣା ପାଇଁ ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୟ ରହିଯାଇଛି | ଘଟଣାର ସୂଚନା ମିଳିବାମାତ୍ରେ ପୋ-ଲି-ସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚିଗଲା | ପୋ-ଲି-ସ ବର୍ତ୍ତମାନ ଫେରାର ହୋଇଥିବା ଅପ-ରାଧୀ-ମାନ-ଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି, କିନ୍ତୁ କିଛି ବି ଖବର ମିଳିପାରୁ ନାହିଁ |

ପୋ-ଲି-ସ ଦୁଇଜଣ ମୃ-ତ-କ-ଙ୍କ ଲାସଗୁଡିକୁ ପୋଷ୍ଟମର୍ଟମ ପାଇଁ ପଠାଇଦେଇଛି | ମହାରାଜଗଞ୍ଜ ପୋ-ଲିସ କହିଛି ଯେ ମାମଲାର ଯାଞ୍ଚ କରାଯାଉଛି | ଅପ-ରା-ଧୀମା-ନଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ଗି-ର-ଫ କରାଯିବ |

ସେହିପରି ଘଟଣା ପରେ ମହାରାଜଗଞ୍ଜରେ ଜିଲ୍ଲା ପାର୍ଷଦ ଚନ୍ଦ୍ରିକା ରାମଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ କ୍ରୋଧିତ ଲୋକେ ଏବଂ ପରିବାର ଲୋକେ ହଙ୍ଗାମା କଲେ | ରାସ୍ତା ଉପରେ ଟାୟାର ଜାଳି ପ୍ରଶାସନ ବି-ରୋ-ଧରେ ଆନ୍ଦୋଳନ କରାଗଲା | ହଙ୍ଗାମା କାରଣରୁ ରାସ୍ତା ଉପରେ ଗମନାଗମନ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ବନ୍ଦ ହୋଇଗଲା | ଲୋକମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମହାରାଜଗଞ୍ଜର ପ୍ରଶାସନିକ ବ୍ୟବସ୍ଥା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଶୋଇପଡିଛି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଲୋକମାନେ ଡରି ଡରି ବଂଚୁଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *