ବ୍ୟକ୍ତିଜଣକ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବହୁଥିବା ପାଣିରେ ଫସି ରହିଥିବା କାରକୁ ଏମିତି ଭାବରେ ଉଦ୍ଧାର କଲେ, ଦେଖନ୍ତୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଭିଡିଓ

ଅନେକଥର ପରିସ୍ଥିତି ଏମିତି ହୋଇଯାଏ ଯେ ମଣିଷ ସେଥିରୁ ବାହାରିବା କଷ୍ଟକର ହୋଇଯାଏ | ଏହି କଠିନ ପରିସ୍ଥିତିଗୁଡ଼ିକରୁ ବାହାରିବାପାଇଁ ମଣିଷର ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ତାର ପରିଶ୍ରମ ହିଁ କାମରେ ଆସେ | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କୁ ଏମିତି କିଛି ଅନୁଭବ ହେବ | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଏହି ଭିଡିଓରେ କିପରି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ପାଣିର ଦ୍ରୁତ ଗତି ସହିତ ଲଢେଇ କରି ନିଜ ଗାଡିକୁ ବାହାର କଲେ, ଏହା ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ଲୋମଟାଙ୍କୁରି ଉଠିବ |

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ନଦୀର ଦ୍ରୁତ ଗତି ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ଗାଡି ଫସିଯାଇଛି | ବନ୍ୟା ପାଣି ଏତେ ଜୋରରେ ଆସୁଛି ଯେ କାର ବାରମ୍ବାର ପଛ ଆଡକୁ ଭାସିଯାଉଛି | ଅଧାରୁ ଅଧିକ କାରଟି ପାଣିରେ ବୁଡି ରହିଛି, କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭର ଲଗାତାର ଭାବେ ତାକୁ ବାହାର କରିବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ଗୋଟିଏ ପଟେ ଅନେକ ଲୋକ ନିଜ ନିଜ ଗାଡିରେ ବସିଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନେ କି ପାଣି ବାହାର କରିବା ଏବଂ କାର ଡ୍ରାଇଭର ସୁରକ୍ଷିତ ଭାବେ ବାହାରକୁ ଆସିବେ ବୋଲି ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଡ୍ରାଇଭର ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ, ସେ ମଧ୍ୟ ଧୀରେ ଧୀରେ କରି ନିଜ କାରକୁ ଶେଷରେ ପାଣିରୁ ବାହାର କରିବାରେ ସଫଳ ହୋଇଯାନ୍ତି |

ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓ ଖୁବ ଭାଇରଲ ହେଉଛି | ଫେସବୁକରେ ଏହାକୁ ଆନନ୍ଦ ଶର୍ମା ନାମକ ୟୁଜର ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଲୋକମାନେ କେବଳ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସେୟାର କରୁନାହାନ୍ତି ବରଂ ଏହା ଉପରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର କମେଣ୍ଟ ଏବଂ ରିଆକ୍ସନ ମଧ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି | ଏହିପରି ପାଣିର ଦ୍ରୁତ ଗତିରୁ ବାହାର କରିବାରେ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବା କାର ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ଦେଖି ସମସ୍ତଙ୍କର ନିଶ୍ୱାସ ଅଟକି ଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଯେପରି ଭାବେ ବ୍ୟକ୍ତି ନିଜର ଗାଡିକୁ ପାଣିରୁ ବାହାର କରୁଛନ୍ତି, ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କ ଡ୍ରାଇଭିଙ୍ଗ ଦକ୍ଷତାକୁ ଖୁବ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛନ୍ତି | ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସ ତାଙ୍କୁ ‘ ହେଭି ଡ୍ରାଇଭର ‘ କହୁଛନ୍ତି | ତେବେ ଏହି ଭିଡିଓ କେବେର ଏବଂ କେଉଁ ସ୍ଥାନର ଅଟେ ଏହି ବିଷୟରେ କୌଣସି ସୂଚନା ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *