ବସରେ ଯାଉଥିଲେ ଲୋକମାନେ,ଅଚାନକ ବସ ଭିତରେ ପାଣି ପଶି ବୁଡ଼ିବାକୁ ଲାଗିଲା ବସ, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଆଜିକାଲି ଉତ୍ତର ଭାରତରେ ବହୁତ ବର୍ଷା ହେଉଛି, ଏହି କାରଣରୁ ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ପାଣି ଜମିବାର ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଆସୁଛି | ବର୍ଷା କାରଣରୁ ରାସ୍ତାରେ ବହୁତ ଯାମ ମଧ୍ୟ ଲାଗୁଛି | ଯାମରୁ ବଞ୍ଚିବାପାଇଁ ଲୋକମାନେ ନିଜ ନିଜ ଉପାୟରେ ଯିବା-ଆସିବା କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଏମିତି ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି, ଯେଉଁମାନଙ୍କୁ ପବ୍ଲିକ ଟ୍ରାନ୍ସପୋର୍ଟ କରିବାକୁ ପଡୁଛି | ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରଲ ହେଉଛି, ଯେଉଁଥିରେ ବର୍ଷା କାରଣରୁ ବସକୁ ଅଧିକ ପାଣିରେ ଯିବାକୁ ପଡିଲା | ଏହି କାରଣରୁ ବସ ଭିତରେ ମଧ୍ୟ ପାଣି ଜମିଗଲା, ଭିତରେ ବସିଥିବା ଲୋକମାନେ ବହୁତ ଡରିଗଲେ ଏବଂ ଏପଟ ସେପଟ ହୋଇ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗିଲେ |

ରାସ୍ତାରେ ଜମିଥିବା ପାଣିରେ ବୁଡିଗଲା ବସ :-

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରଲ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖାଯାଇପାରେ ଯେ ଅଧିକ ବର୍ଷା ହେବା କାରଣରୁ ରାସ୍ତାରେ ପାଣି ଜମି ରହିଛି | ଠିକ ସେତିକିବେଳେ ରାସ୍ତାରେ ଆସୁଥିବା ବସ ସେଥିରେ ପଶିଯାଏ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ବସ ଭିତରେ ମଧ୍ୟ ପାଣି ଜମିଯାଏ | ଏହି ସମୟରେ ଭିତରେ ବସିଥିବା ଲୋକମାନେ ଡରିଯାନ୍ତି ଏବଂ ଏପଟ-ସେପଟ ହୋଇ ଦୌଡିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି |

ବସରେ ବସିଥିବା ଲୋକଙ୍କର ଉଡିଲା ହୋସ :-

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by SÁÑDĒÈP SÏÑGH (@sonusainooo1)

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ବସ ଭିତରେ ପାଣି ଜମୁଥିବାର ଦେଖି ଲୋକମାନେ ଡରିଯାଇ ପଛ ସିଟଗୁଡିକ ଉପରେ ଚଢି ଆସିବାକୁ ଲାଗନ୍ତି | ଭିଡ଼ିଓର କ୍ୟାପ୍ସନରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ହରିୟାଣାର ଗୁଡ଼ ଗାଁ ଅଂଚଳର ଅଟେ | ରାସ୍ତାଗୁଡିକ ଉପରେ ଏତେ ମାତ୍ରାରେ ଜମିଥିବା ପାଣିକୁ ଦେଖିବା ପରେ ଯେକୌଣସି ଲୋକର ମଧ୍ୟ ହୋସ ଉଡିଯିବ | ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ସନ୍ଦୀପ ସିଂହ ନାମକ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସେୟାର କରାଯାଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକ ଦେଖି ସାରିଲେଣି ଏବଂ ୪ ଲକ୍ଷ ୬୦ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ଲାଇକ କରିଛନ୍ତି |

Leave a Reply

Your email address will not be published.